Ana Sayfa » Müzik » Konserini İptal Eden Seda Sayan’a Hatice’den Destek!

Konserini İptal Eden Seda Sayan’a Hatice’den Destek!

oduller-reklam-banner

Bodrum Günay Restaurant’daki konserini verilen sözleri yerine getirmedikleri gerekçesiyle iptal ettiğini duyuran Seda Sayan’a bir destek de Hatice’den geldi. Hatice, BVS Group organizasyonuyla düzenlenen konserlerde sanatçılara kaşesinin yarı fiyatına sahne aldırıldığını dile getirdi.

Seda Sayan Bodrum Günay Restaurant’daki konserini iptal ettiğini duyurdu. Ünlü şarkıcının BVS Group organizasyonuyla Bodrum Günay’da bu akşam sahne alması bekleniyordu. Ancak Seda Sayan sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile konseri iptal ettiğini duyurdu. Seda Sayan, kararının gerekçesi olarak ‘Verilen sözleri yerine getirmedikleri için’ ifadelerini kullandı.

Seda Sayan’a Gülben Ergen başta olmak üzere birçok isim destek verdi. O isimlerden bir tanesi de ünlü şarkıcı Hatice oldu. Hatice, ‘BVS grubu sahnesine çıkardığı sanatçıya dışarıda aldığı paranın yarı fiyatına sahne aldırıyor. Bir de bunun üzerine şartları yerine getiremiyorsa pes. Sanırım bedava sanatçı çıkarma arayışında işletme sahipleri’ diye konuştu.

Bodrum Günay Restaurant’da Sahne Alacaktı… Seda Sayan’dan Flaş Karar!

Konserini İptal Eden Seda Sayan’a Hatice’den Destek!

oduller-reklam-banner