GündemSosyal

Konya’da Güzellik Merkezi Açan Selin Ciğerci Protesto Edildi: Konya’dan Defol!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, kendi adını taşıyan ve birçok ilde merkezi bulunan güzellik salonlarının bir şubesini Konya'ya açacağını duyurmuştu. Selin Ciğerci'nin duyurusunun ardından Konya’da yaşayan bir grup, Twitter’da ‘Selin Ciğerci’yi Konya’da istemiyoruz’ diyerek tepki göstermişti. Tepkilerin ardından bugün açılışı gerçekleştirmek üzere Konya'ya giden Selin Ciğerci protestolarla karşı karşıya kaldı.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, kendi adını taşıyan ve birçok ilde merkezi bulunan güzellik salonlarının bir şubesini Konya’ya açacağını duyurmuştu.

Selin Ciğerci’nin duyurusunun ardından Konya’da yaşayan bir grup, Twitter’da ‘Selin Ciğerci’yi Konya’da istemiyoruz’ diyerek tepki göstermişti. Konya’da istenmediğine dair paylaşımları gören Ciğerci, bir video yayınlayarak büyük üzüntü duyduğunu dile getirmişti.

Tepkilerin ardından bugün açılışı gerçekleştirmek üzere Konya’ya giden Selin Ciğerci protestolarla karşı karşıya kaldı. Sosyal medyadan gösterdiği tepkiyi sokağa döken grup, tekbir getirerek “Konya’dan defol” şeklinde sloganlar attı. Uzun süre tepkilerini sloganlarla devam ettiren grup, daha sonra güzellik merkezine doğru yürümeye kalkınca polis müdahale etti. Açılış sonrası salon kapatılırken, polisin güvenlik önlemi devam etti.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.