Ana Sayfa » Müzik » Koray Beyoğlu’ndan Şaşırtan Sözler: “Türkiye Yurt Dışına Göre 50 Yıl İlerde”

Koray Beyoğlu’ndan Şaşırtan Sözler: “Türkiye Yurt Dışına Göre 50 Yıl İlerde”

oduller-reklam-banner

Müzik Onair Youtube kanalında Cüneyt Diktaş’ın programına konuk olan Koray Beyoğlu, Türkiye’deki müzik sektörüne övgüler yağdırdı. Beyoğlu ayrıca Öykü Arin için bir sosyal sorumluluk projesi yürüttüklerini de duyurdu.

“Aklıma Gülüşün Gelir” ve “Gücenmedim” şarkılarıyla beğeni toplayan Koray Beyoğlu, Türkiye ve yurt dışındaki müzik sektörünü kıyasladı. Beyoğlu, “Türkiye’deki müzik sektörü yurt dışına göre 50 yıl ilerde. Özellikle sound’lar, altyapılar harika. Yurt dışında bulamazsın öyle kolay kolay. Mutlaka vardır ama Türkiye’yle kıyaslayamayız. Türkiye’de solistler her gün çalışıyorlar” dedi.

Ayrıca uzun süredir Türkiye’de gündem olan lösemi hastası Öykü Arin’e yardım için harekete geçtiklerini belirten şarkıcı şunları söyledi: “Almanya’nın Frankfurt şehrinde Öykü Arin için bir konser düzenleyeceğiz. Birbirinden değerli sanatçılarla birlikte olacağız. Çok eğleneceğiz, tabii ki temelde işin özünde bu bir yardım konseri olacaktır. Siz de konsere gelerek, bilet alarak Öykü Arin’e yardım edebilirsiniz, mutlaka geliniz. Konserimiz 15 Aralık’ta gerçekleşecek”

İşte O Program:

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir