Ana Sayfa » Sosyal » Ekran » Koronavirüs Acun Ilıcalı’ya Yaradı!

Koronavirüs Acun Ilıcalı’ya Yaradı!

oduller-reklam-banner

Koronavirüs salgını sürecinden en kazançlı çıkan isimlerden biri de Acun Ilıcalı oldu. Survivor programıyla TV8 son iki ayda en çok izlenen kanallardan oldu.

Koronavirüs salgınının Türkiye’yi de olumsuz etkilemesinin ardından pek çok kişi süreci evlerine kapanarak karantinada geçirmeye başladı.

Bu süreçte Instagram canlı yayınları ve dijital konserlerin yanı sıra bir yandan da dizi setlerinin iptal edilmesi üzerine televizyonlarda daha çok eski filmler yer almaya başladı. Arka Sokaklar gibi bazı diziler yayına kaldığı yerden devam etse de çeşitliliğin azalması reyting skorlarını da büyük ölçüde etkiledi.

Bu süreçten en çok kazançlı çıkan isim ise ünlü medya patronu ve TV8’in sahibi Acun Ilıcalı oldu. Ilıcalı, TV8’deki eğlence üzerine yaptığı programlardan özellikle Survivor sayesinde karantina süreci boyunca son iki ayda en çok izlenen kanallardan birinin sahibi oldu.

Koronavirüsün Türkiye’ye girdiği Mart ayından sonra karantina süreci daha yoğun yaşanmış ve “Evde Kal” çağrıları ise sıklaştırılmıştı. Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalı ise bu süreçte nisan ayında uzaktan eğitim sebebiyle tahtını TRT kanallarına kaptırsa da mayıs ayında ilk sıraya yerleşerek yeni bir başarıya imza attı.

Canlıtv.com’un verilerine göre koronavirüsün Türkiye’ye girmesinden önceki süreçte aylık reyting sıralamasında ilk 10’dan sonraki sıralarda yer alan TV8 kanalı, koronavirüsten sonra ilk sıraya yükseldi.

İşte o veriler;

Koronavirüs Acun Ilıcalı’ya Yaradı! Koronavirüs Acun Ilıcalı’ya Yaradı! Koronavirüs Acun Ilıcalı’ya Yaradı!

Serap Ilgın | Müzik Onair

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir