MüzikMüzik HaberVitrin

Koronavirüse Yakalanan Aydilge: Sanatçı Kaprisi Demesinler Diye İnsanları Uyarmadım

Şarkıcı Aydilge, koronavirüse yakalandığını açıkladı. PCR testinin pozitif çıktığını söyleyen şarkıcı ''İki Biontech aşım olduğu için hafif atlamayı umuyorum.'' dedi.

Şarkıcı Aydilge, koronavirüse yakalandığını açıkladı. PCR testinin pozitif çıktığını söyleyen şarkıcı ”İki Biontech aşım olduğu için hafif atlamayı umuyorum.” dedi.

Halsizlik, burun akıntısı nezle şikayetleri nedeniyle PCR testi yaptıran Aydilge koronavirüse yakalandığını açıkladı. Ünlü şarkıcı ‘Sanatçı kaprisi demesinler diye kapalı alanlarda insanların maske ve mesafeye dikkat etmeyişini uyarmadım” dedi.

Aydilge, takipçilerinden ricalarda da bulundu.  ”Benimki nezle ya diyip test yaptırmaktan vaz geçmeyin çünkü artık burun akıntısı da semptomlardan biri olacağımıza ayıp olsun. Siz de akraba ziyaretinde ya da iş yerinizde ayıp olacak, gıcık gibi gözükeceğim korkusuyla, ihtiyaçlarınızı dile getirmekten vaz geçmeyin. Varsın ayıp olsun. Yeter ki hasta olmayın.”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.