Köşe Yazıları

Koskoca Sabancı Ailesinin Oğlu Hakan Sabancı Son Dönemeçte!

Özcan Beylan, yeni yazısında Hakan Sabancı ve Aygün Aydın cephesinde gelişen olayları değerlendirdi.

Aygün Aydın, bir süredir ünlü iş insanı Hakan Sabancı ile aşk yaşadığını mesajlarını ifşa ederek ispatlamaya çalışmıştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu olayın ardından Aygün Aydın, bugün ise Hakan Sabancı’ya veda ettiğini duyurmuştu.

Instagram hesabından paylaşımda bulunan Aydın, “Seninle tanışmam sayesinde 157 iş birliği yapıp 628 bin TL kazandım ve 3 bin 140 öğrenciye kitap gönderdim. Ben tanışıklığınızdan alabileceğim en yüksek ruhsal verimi ve hazzı alıp amacıma ulaşarak doyuma ulaştım. Yaşamında mutluluk dilerim. Umarım bir gün fiziksel mutluluktan çok daha ötesinin kıymetli olduğunu anlarsın. Bir daha tanışıklık haricinde görüşmemek üzere hoşça kal.” ifadelerine yer vermişti.

Aynur Aydın’ı Destekliyorum

Tüm bunların ardından şarkıcı Aynur Aydın ise Aygün Aydın için “Ben bu kızı sevdim” yorumunu yaptı. Aynur Aydın’ın bu tutumunu destekliyorum ve ona teşekkür ediyorum. Zira Hacı Sabancı, ailesinin soyadını gururla taşıyor ancak Hakan Sabancı aynı performansı göstermiyor. Hakan Sabancı, Instagram’dan kızlara mesaj göndermek peşinde. Gün geçmiyor ki partilerine katılan kızlar yaptıklarını anlatmasın…

aygün aydın hakan sabancı aynur aydın özcan beylan köşe yazısı müzikonair

Şirketlerin Başına Hacı Abisi Geçince Anlayacak…

Koca Sabancı ailesine mensup birisi bu kadar ortalıkta ve hakkında iyi konuşulmayan birisi nasıl olabiliyor, anlamak mümkün değil. Sürekli basına magazin malzemesi oluyor. İlerde şirketlerin başına Hacı abisi geçince anlayacak hatasını ama korkarım geç olacak. Hep babasının abisinin parasıyla çapkınlıkla geçen, üretmeyen, saygı duyulmayan bir kişi olmaması için son dönemeçte. Umarız aile de akıl fikir verir bir gün daha büyük bir sorunla karşı karşıya kalınmaz.

Bu sebeplerden ötürü Aynur Aydın’a katılıyorum. Bu konunun takipçisi olacağım.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.