MüzikMüzik HaberVitrin

Kubat, Fuat İle Yapacağı Düet Hakkında Konuştu: “Ön Yargılı Olmayın”

Ünlü Halk müziği sanatçısı Kubat, yakında Rapçi Fuat Ergin ile çıkaracağı şarkı hakkında söyledikleriyle gündeme geldi. Kubat'ın merakla beklenen düete ilişkin sözleri dikkat çekti.

Ünlü Halk müziği sanatçısı Kubat, yakında Rapçi Fuat Ergin ile çıkaracağı şarkı hakkında konuştu. 2021’de 12. albümünü çıkarmaya hazırlanan Kubat, Fuat Ergin ile yapacağı düete ilişkin şunları söyledi:

“Bu parça rahmetli babamın dünyadaki adaletsizliği anlatan bir uzun havası. Uzun havanın aranjesini yaparken çok güzel bir rife oturtmayı başardık. O an aklımdan geçen ilk şey ‘Bu parçada Fuat rap yapmalı’ oldu. Fuat’a dinlettim o da çok heyecanlandı ve daha o akşam rap yapacağı kısımların sözlerini yazdı. İki farklı türün bir araya gelmesinden harika bir sinerji çıktı ortaya. ‘Uzun hava ve Rap ne alaka’ diyenlere, önyargılı davranmadan önce lütfen dinleyin mutlaka derim.”

Rap müziğin son yıllarda yükselişe geçmesiyle ilgili ise “Müzikte çeşitliliğe bayılıyorum, her tarz müziğe varım. Yeter ki samimi ve kaliteli icra edilsin. Yeni akımlar çıkacak elbet. Yeni tınılar, yeni lezzetler, yeni tatlar. Bizler zaman zaman o yeni tatları kendi damak tadımıza entegre edip yeni şeyler de sunmalıyız.” diyerek yeniliklere açık olduğunu ifade etti.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/Ln5CN
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.