Müzikonair Külot Tartışması Sürüyor! Gülben Ergen’den İzzet Yıldızhan’a Olay Gönderme | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Külot Tartışması Sürüyor! Gülben Ergen’den İzzet Yıldızhan’a Olay Gönderme

İzzet Yıldızhan'ın 'Külotla da sahneye çıkmasınlar' şeklindeki açıklamasının ardından müzik camiasından tepkiler gelmeye devam ediyor.

İzzet Yıldızhan’ın ‘Külotla da sahneye çıkmasınlar’ şeklindeki açıklamasının ardından müzik camiasından tepkiler gelmeye devam ediyor. Son olarak ünlü şarkıcı Gülben Ergen, katıldığı bir ödül töreninde İzzet Yıldızhan’ı hedef alan bir gönderme yaptı. Ergen, ”Herkese, kimsenin kimsenin kıyafetine karışmadığı günler diliyorum” sözlerini kullandı.

Öte yandan Gülben Ergen’in ödül töreninde giydiği kıyafet de çok konuşuldu. Ergen’in cesur göğüs dekolteli kıyafeti, hayranlarından tam not aldı.

Çocuklar Gülsün Diye Derneği 41. Anaokulunu Açıyor

Çocuklar Gülsün Diye Derneği, Türkiye’ye yeni anaokulları kazandırmaya hızla devam ediyor. Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği, 41. anaokulunu Siirt’in Baykan ilçesinde açacak. 20 Ocak’ta açılacak okul, yapılacak töreninin ardından Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlanacak. Türkiye’nin en çok ihtiyacı olan bölgelerine ve köylerine anaokulları kazandıran Çocuklar Gülsün Diye Derneği, 41.anaokulunu gelen bağışlarla 2021 yılında vefat eden Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu adına açıyor.

İlgili Haber: Çocuklar Gülsün Diye Derneği 41. Anaokulunu Açıyor

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)