Araç çubuğuna atla

 

Müzik Onair Kurumsal


Biz Kimiz?
09 Eylül 2013 tarihinde kurulan ve Türkiye’nin en iyi radyo ve müzik portalı sloganlı Müzik Onair, Onair Music & Entertainment Company markasıdır.

Doğru, tarafsız ve dürüst haber anlayışı ile yola çıkan Müzik Onair’ın tek amacı müzik ve radyoseverlere en hızlı haberleri ulaştırmaktır. Bu hedefle yola çıkmış olan Müzik Onair takipçilerinden aldığı güçle günden güne büyümeye devam etmektedir. Müzik ve radyo piyasasında ender portallardan biri olan markamız, en hızlı haberleri takipçilerine ulaştırırken müzik ve radyo dünyasının değerli kişilerininde kişisel haklarına saygılıdır. Bu yönde her türlü şikayeti, öneriyi dikkate alan kurumumuz, müzik ve radyo dünyasının en samimi kuruluştur.

Günden güne büyüyen markamızın içerisinde Videonair, Onair Akustik, Müzik Onair Sahne, Müzik Onair Dergi, Müzik Onair Records, Müzik Onair Ödülleri, Müzik Onair PR, Müzik Onair FM isimli 8 farklı portalda bulunmaktadır.

Ödüllerimiz

 • 2013 – Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Önerilen Marka Ödülü
 • 2014 – Avrasya Yılın Marka Kalite Ödülü
 • 2015 – Avrasya Yılın En Kaliteli İnternet Sitesi
Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Umut PARKIN

CEO
Özcan BEYLAN

Editörler / Editors
Ezgi TAŞLI – etasli@muzikonair.com
Serap ILGIN serapilgin@muzikonair.com
Aydın YAREN – ayaren@muzikonair.com

Haber Merkezi /News Centre
Sevtap GÜL -sevtapgul@muzikonair.com
Aykan NAGİ
Ali İhsan KORKMAZ

Teknik / Tecnical
Aykut ŞAHİN
Faruk PAMUK

Reklam  ve Halkla İlişkiler/  Advertise
reklam@muzikonair.com

İLETİŞİM / Contact

Adres : Fazlıoğlu Medya Merkezi Vişne Sokak No:4 – Kadıköy / İstanbul

E-Mail: haber@muzikonair.com – info@muzikonair.com

Telefon: (0216) 418 58 70

Fax: (0216) 346 96 08

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

Parkın WB – Onair J5 Wordpress Theme 5.0.9

Kariyer

Takipçilerimize en iyi hizmet, ürün ve servisleri sunmak ve eşsiz bir müşteri deneyim yaşatmak üzere adaylarda aradığımız ortak özellikler; kendine güvenen, istekli ve kararlı, iletişim becerisi kuvvetli, yaratıcı ve analitik düşünce yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu ve değişime uyum sağlayabilmedir.

İleride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurunuzu ik@onaircompany.com adresine yapabilirsiniz. Müzik Onair ‘a özel başvurularınız için ik@muzikonair.com adresini de kullanabilirsiniz.
İletilen tüm başvurular, gizlilik prensipleri çerçevesinde Onair Music & Entertainment Company İnsan Kaynakları CV veri bankasına kaydedilmekte ve 6 ay süresince muhafaza edilmektedir.

Şirketimizin işgücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için CV veri bankasından araştırma yapılarak ya da danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek aranılan pozisyon için gerekli nitelik/deneyimlere uyan adaylardan bir havuz oluşturulmakta ve işe alım süreci başlatılmaktadır.

Yasal Uyarılar

Müzik Onair’ın yayımladığı haber, fotoğraf ve görüntü ile internet ve wap için oluşturduğu her türlü bilgi, izin alınmadan tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.

İzin kapsamı dışında bu yayınlar çoğaltılamaz, başka kurum ve kuruluşlara aktarılamaz. Aykırı davrananlar hakkında, hukuki ve cezai her türlü başvuru hakkımız saklıdır.

Müzik Onair haberlerinin internet sitelerinde kullanılabilmesi için sitenin yayıncısı kuruluşun Müzik Onair’dan izin almış olması gerekir.

Müzik Onair haberlerinin izin belgesi/e-maili olmadan kullanılması, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’nın 36. maddesine ve 5680 sayılı Basın Yasası’nın 15. maddesine aykırıdır ve açıkça suçtur.

Müzik Onair’ a açıkça zarar veren bu uygulamayı yapanlar hakkında Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunulmakta, men ve içtinap davaları ile zarar ve ziyan nedeniyle maddi ve manevi tazminat davaları açma hakkı saklıdır.


İzin Almak için aşağıdaki bilgileri  yayın@muzikonair.com  adresine gönderilmesi ve gelecek olan onay belgesini saklanması istenmektedir.
Başvuru Fomu
İletişim

Adres : Osmanağa, Vişne Sk. No:4, 34714 Kadıköy/İstanbul

E-Mail : info@muzikonair.com
E-Mail : haber@muzikonair.com
E-Mail : teknik@muzikonair.com

Whats App:  0552 685 38 82
Telefon: (0216) 418 58 70
Fax: (0216) 346 96 08

İletişim Formu


  Ad Soyad

  E-Mail :

  Konu :

  Mesajınız :


  Başa dön tuşu

  Reklam Engelleyici Algılandı

  Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.