Müzik Onair Kurumsal

Biz Kimiz?

09 Eylül 2013 tarihinde kurulan ve Türkiye’nin en iyi radyo ve müzik portalı sloganlı Müzikonair, Umut Parkın  markasıdır. Doğru, tarafsız ve dürüst haber anlayışı ile yola çıkan Müzikonair’ın tek amacı müzik ve radyo severlere en hızlı haberleri ulaştırmaktır. Bu hedefle yola çıkmış olan Müzikonair takipçilerinden aldığı güçle günden güne büyümeye devam etmektedir. Müzik ve radyo piyasasında ender portallardan biri olan markamız, en hızlı haberleri takipçilerine ulaştırırken müzik ve radyo dünyasının değerli kişilerinin de kişisel haklarına saygılıdır. Bu yönde her türlü şikayeti, öneriyi dikkate alan kurumumuz, müzik ve radyo dünyasının en samimi kuruluştur.

Günden güne büyüyen markamızın içerisinde Videonair, Onairakustik, Müzikonair Sahne, Müzikonair Dergi, Müzikonair Records, Müzikonair Ödülleri, Müzikonair PR, Müzik isimli 7 farklı portalda bulunmaktadır.

Ödüllerimiz

 • 2013 – Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Önerilen Marka Ödülü
 • 2014 – Avrasya Yılın Marka Kalite Ödülü
 • 2015 – Avrasya Yılın En Kaliteli İnternet Sitesi
Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Umut PARKIN –@umutparkin

Editörler / Editors

Ezgi TAŞLI – etasli@muzikonair.com

Serap ILGIN serapilgin@muzikonair.com

Haber Müdürü

Sevtap GÜL -sevtapgul@muzikonair.com

Haber Merkezi /News Centre

Ali İhsan KORKMAZ

Mehmet ÇELİK

Alper ERGEZ

Atalay EROL

Rıdvan ÇİNKO

Pınar GÖKSU

Meryem TANRIVERDİ

Teknik / Tecnical

Aykut ŞAHİN

Faruk PAMUK

Reklam  ve Halkla İlişkiler/  Advertise

reklam@muzikonair.com

İLETİŞİM / Contact

E-Mail: haber@muzikonair.com – info@muzikonair.com

Whats App : (0552) 685 38 82

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

Parkın WB – Onair J5 Wordpress Theme 5.1.1

Kariyer

Takipçilerimize en iyi hizmet, ürün ve servisleri sunmak ve eşsiz bir müşteri deneyim yaşatmak üzere adaylarda aradığımız ortak özellikler; kendine güvenen, istekli ve kararlı, iletişim becerisi kuvvetli, yaratıcı ve analitik düşünce yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu ve değişime uyum sağlayabilmedir. İleride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurunuzu ik@muzikonair.com adresine yapabilirsiniz.

İletilen tüm başvurular, gizlilik prensipleri çerçevesinde Müzikonair İnsan Kaynakları CV veri bankasına kaydedilmekte ve 6 ay süresince muhafaza edilmektedir. Şirketimizin işgücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için CV veri bankasından araştırma yapılarak ya da danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek aranılan pozisyon için gerekli nitelik/deneyimlere uyan adaylardan bir havuz oluşturulmakta ve işe alım süreci başlatılmaktadır.

Yasal Uyarılar

Müzikonair’ın yayımladığı haber, fotoğraf ve görüntü ile internet ve wap için oluşturduğu her türlü bilgi, izin alınmadan tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz. İzin kapsamı dışında bu yayınlar çoğaltılamaz, başka kurum ve kuruluşlara aktarılamaz. Aykırı davrananlar hakkında, hukuki ve cezai her türlü başvuru hakkımız saklıdır. Müzikonair haberlerinin internet sitelerinde kullanılabilmesi için sitenin yayıncısı kuruluşun Müzikonair’dan izin almış olması gerekir. Müzikonair haberlerinin izin belgesi/e-maili olmadan kullanılması, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’nın 36. maddesine ve 5680 sayılı Basın Yasası’nın 15. maddesine aykırıdır ve açıkça suçtur. Müzik onair’ a açıkça zarar veren bu uygulamayı yapanlar hakkında Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunulmakta, men ve içtinap davaları ile zarar ve ziyan nedeniyle maddi ve manevi tazminat davaları açma hakkı saklıdır.


İzin Almak için aşağıdaki bilgileri  yayın@muzikonair.com  adresine gönderilmesi ve gelecek olan onay belgesini saklanması istenmektedir.
Başvuru Fomu
Afiş Logo-Banner

Görseldeki logolar örnek logolardır. Arka planlarına göre png (transparan) şeklindedir.

İletişim

E-Mail : info@muzikonair.com

E-Mail : haber@muzikonair.com

E-Mail : teknik@muzikonair.com

Whats App:  0552 685 38 82

verifymail

İletişim Formu


  Ad Soyad

  E-Mail :

  Konu :

  Mesajınız :


  Başa dön tuşu

  Reklam Engelleyici Algılandı

  Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.