Müzik Onair Kurumsal

Biz Kimiz ?

09 Eylül 2013 tarihinde kurulan ve Türkiye’nin en iyi radyo ve müzik portalı sloganlı Müzik Onair, Onair Music & Entertainment Company markasıdır.

Doğru, tarafsız ve dürüst haber anlayışı ile yola çıkan Müzik Onair’ın tek amacı müzik ve radyoseverlere en hızlı haberleri ulaştırmaktır. Bu hedefle yola çıkmış olan Müzik Onair takipçilerinden aldığı güçle günden güne büyümeye devam etmektedir. Müzik ve radyo piyasasında ender portallardan biri olan markamız, en hızlı haberleri takipçilerine ulaştırırken müzik ve radyo dünyasının değerli kişilerininde kişisel haklarına saygılıdır. Bu yönde her türlü şikayeti, öneriyi dikkate alan kurumumuz, müzik ve radyo dünyasının en samimi kuruluştur.

Günden güne büyüyen markamızın içerisinde Videonair, Onair Akustik, Müzik Onair Sahne, Müzik Onair Dergi, Müzik Onair Records, Müzik Onair Ödülleri, Müzik Onair PR, Müzik Onair FM isimli 8 farklı portalda bulunmaktadır.

Müzik Onair Sahne; Bir sahne organizasyonudur.

Müzik Onair Records:
Müzik yapım ve dağıtım şirketidir.

Müzik Onair PR : Sanatçılara ve sanatçı adaylarına medya PR hizmeti veren şirkettir.

Müzik Onair FM : Yeni nesil web radyosudur.

Müzik Onair Dergi : Müzik, radyo ve sosyal medya içerikli kültür-sanat dergisidir.

Müzik Onair Ödülleri : Yılın en iyilerini oyladığımız ve ödüllendirdiğimiz organizasyondur.

Videonair: En popüler dizi ve filmlerin olduğu video içerik portalıdır.

Onair Akustik, Türkiye’nin ilk ve en büyük akustik performans sitesidir.

Ödüllerimiz

  • 2013 – Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Önerilen Marka Ödülü
  • 2014 – Avrasya Yılın Marka Kalite Ödülü
  • 2015 – Avrasya Yılın En Kaliteli İnternet Sitesi

İletişim Kanallarmız

Bize aşağıdaki formlar ulaşabilirsiniz.

Ad Soyad

E-Mail :

Konu :

Mesajınız :


Diğer İletişim Kanallarımız

Adres : Osmanağa, Vişne Sk. No:4, 34714 Kadıköy/İstanbul

E-Mail : info@muzikonair.com
E-Mail : haber@muzikonair.com
E-Mail : teknik@muzikonair.com

Whats App:  0552 685 38 82
Telefon: (0216) 418 58 70
Fax: (0216) 346 96 08

Sosyal Medya Adreslerimiz

Yasal Uyarı !

Müzik Onair’ın yayımladığı haber, fotoğraf ve görüntü ile internet ve wap için oluşturduğu her türlü bilgi, izin alınmadan tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
İzin kapsamı dışında bu yayınlar çoğaltılamaz, başka kurum ve kuruluşlara aktarılamaz. Aykırı davrananlar hakkında, hukuki ve cezai her türlü başvuru hakkımız saklıdır.
Müzik Onair haberlerinin internet sitelerinde kullanılabilmesi için sitenin yayıncısı kuruluşun Müzik Onair’dan izin almış olması gerekir.
Müzik Onair haberlerinin izin belgesi/e-maili olmadan kullanılması, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’nın 36. maddesine ve 5680 sayılı Basın Yasası’nın 15. maddesine aykırıdır ve açıkça suçtur.
Müzik Onair’ a açıkça zarar veren bu uygulamayı yapanlar hakkında Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunulmakta, men ve içtinap davaları ile zarar ve ziyan nedeniyle maddi ve manevi tazminat davaları açma hakkı saklıdır.

Logolarımız