Lenfoma Tedavisi Gören Hakan Özoğuz'un Sağlık Durumunda Gelişme! -
MüzikMüzik Haber

Lenfoma Tedavisi Gören Hakan Özoğuz’un Sağlık Durumunda Gelişme!

Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz'un lenfoma tedavisi gördüğü ortaya çıkmıştı. Hakan Özoğuz'un ikizi Gökhan Özoğuz, kardeşinin sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Önceki gün gazetecilerin sorularını yanıtlayan Gökhan Özoğuz, bir süredir lenfoma tedavisi gören kardeşi Hakan Özoğuz’un sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

“Hakan topladı. Artık bitti tedavi. Şükürler olsun bitti yani. Bu tip hastalıklara sahip olan arkadaşlarımıza acil şifalar olsun.”

Gökhan Özoğuz, kardeşi ile birlikte yer aldıkları ‘Kendi Yolumda’ filmi için ‘Paramız bitti, tanıtamadık’ dedi. “Kendi Yolumda’yı çektik, tanıtamadık. Paramız bitti dermişim… Film çekileli 3 sene oldu. Artık ‘hadi çıkaralım’ dediğimizde dönem çok zor bir dönemdi. Reklamı doğru düzgün yapamadık. Film 3 sene bekledi, her şeyi kendimiz yatırdık. Reklamı yapılamadı.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)