Ana Sayfa » Müzik » Linet: “Bu Ses Telleri 100 Rapçiye Bedel”

Linet: “Bu Ses Telleri 100 Rapçiye Bedel”

oduller-reklam-banner

Ünlü şarkıcı Linet, geçtiğimiz akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde sevenlerinin karşısındaydı.

Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine göre, etkileyici sahne şovu ve kıyafetleriyle dikkat çeken şarkıcı, konser öncesi yaptığı açıklamada son günlerde gündemde olan rap tartışmalarıyla ilgili fikirlerini belirtti. Rubato grubundan sonra sahnedeki yerini alan güzel şarkıcı ilk şarkısını seslendirdikten sonra dinleyicilerini, “Mekanın gerçek sahipleri, Harbiyenin sahipleri sizsiniz” şeklinde selamladı.

Sahneye ilk olarak son dönemde moda olan mayo tarzı bir elbiseyle çıkan sanatçı konserin sonlarında oryantal Didem ile gerçekleştirdiğini dans şovu ile izleyenlere keyifli bir akşam yaşattı. Konserden önce verdiği röportajda ‘mekanın sahibi’ söylemlerine şöyle yanıt verdi:

“Vallahi biz değiliz, mekanın sahibi sizi alkışlayanlardır.” Son dönemde çok konuşulan rap tartışmalarına yorumu: “Aralarında çok beğendiğim rap şarkıları var, mesela Reynmen’i beğeniyorum. Hatta ‘Derdim Olsun’ şarkısı bu akşam okuyacağım.” şeklinde olan şarkıcı “Bu ses telleri 100 rapçiye bedel” diyerek de iddialı bir açıklamada bulundu.

Kaynak: Habertürk, Akif Yaman

oduller-reklam-banner
Gri Ekran