MüzikMüzik HaberVitrin

Listelerde Aleyna Tilki Ve Edis Hayal Kırıklığı Yarattı: Gaz Pedal Zirveye Yerleşti

Geçtiğimiz günlerde Emrah Karakuyu'nun son tutmayan şarkılarının Edis ve Aleyna Tilki olacağına dair bir haber yayınlamıştık. Sabah gazetesi köşe yazarlarından Hakan Uç da yazısında bu konuya yer vererek yıldız savaşlarında galibin 'Gaz Pedal' ile Lvbel C5 olduğundan ve Aleyna Tilki ile Edis'in listelere girememesinden bahsetti. 

Geçtiğimiz günlerde Emrah Karakuyu’nun son tutmayan şarkılarının Edis ve Aleyna Tilki olacağına dair bir haber yayınlamıştık. Aleyna Tilki ve Edis’in şarkıları Spotify listesinde ilk 50’ye giremedi. Bu konuda Emrah Karakuyu’nun kendisini yenilemesi gerektiğini yoksa popstarların düşüşünün bitmeyeceğini söylemiştik.

İlgili haber:

https://muzikonair.com/karakuyunun-kuyusuna-son-dusenler-edis-ve-aleyna-tilki-oldu/

Sabah gazetesi köşe yazarlarından Hakan Uç da yazısında bu konuya yer vererek yıldız savaşlarında galibin ‘Gaz Pedal’ ile Lvbel C5 olduğundan ve Aleyna Tilki ile Edis’in listelere girememesinden bahsetti. Bu konunun onu şaşırttığını belirten Hakan Uç, dijital ve geleneksel dünyalarda savaşmanın apayrı meziyetler olduğunun altını çizdi. Ünlü köşe yazarı, yazısında bu ünlü ikiliyi uyararak müzik trendlerine yetişmeleri ve kendilerini yenileyerek yıldız savaşlarına yeniden girmesi gerektiklerini belirtti.

Reklam

Kaynak
Hakan Uç - Sabah

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.