MüzikMüzik HaberVitrin

Mabel Matiz Antidepresan Şarkısını İsteyen Nihat Doğan’a Yanıt Verdi

Nihat Doğan, konuk olduğu canlı yayında Mabel Matiz’in son dönemde yükselişe geçen “Antidepresan” şarkısını söylemişti. Daha sonra Mabel Matiz'den Antidepresan şarkısını isteyen Nihat Doğan'a yanıt geldi.

Mabel Matiz geçtiğimiz gün Zincirlikuyu’daki bir AVM’de görüntülendi. Matiz, geçtiğimiz aylarda çıkardığı Antidepresan şarkısıyla müzik listelerini alt üst etti. Ünlü şarkıcı şarkısını seslendiren isimler hakkında da konuştu. Matiz, Nihat Doğan’ın şarkıyı kendisinden istemesi ile ilgili ”Şarkılar herkes içindir” diyerek gülümsedi.

Nihat Doğan, konuk olduğu canlı yayında Mabel Matiz’in son dönemde yükselişe geçen “Antidepresan” şarkısını söylemişti. ‘Depresyon şarkısı böyle okunur’ şeklinde iddialı bir çıkış yapan Nihat Doğan, ‘Depresyon şarkısı böyle okunur aslında. O mutlu bir şekilde söylüyor şarkıyı. Biz şarkının tam hakkını vermek suretiyle insanları depresyona soktuk. Millet bu şarkıyı Nihat Doğan’dan duymak istiyor. Mabel Matiz millete kulak ver, şarkıyı Mabel Matiz’e ver kardeşim” açıklamasını yapmıştı.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.