GündemSosyal

Mabel Matiz, Nihat Doğan’ı Umursamadı

Önceki akşam Cihangir’de görüntülenen Mabel Matiz, “Antidepresan” şarkısını almak için kendisine ulaşmaya çalışan Nihat Doğan’la ilgili soruları 'Bunları konuşmak istemiyorum' diyerek yanıtsız bıraktı.

Önceki akşam Cihangir’de görüntülenen Mabel Matiz, “Antidepresan” şarkısını almak için kendisine ulaşmaya çalışan Nihat Doğan’la ilgili soruları ‘Bunları konuşmak istemiyorum’ diyerek yanıtsız bıraktı.

Mabel Matiz’in Mert Demir’le düet yaptığı “Antidepresan” şarkısı büyük beğeni toplamış, Nihat Doğan şarkıyı okumak istediğini açıklamıştı .“Millet bu şarkıyı Nihat Doğan’dan duymak istiyor” diyen şarkıcı, daha sonra kayıtları tamamladığını ancak Matiz’e ulaşamadığını söylemişti.

Önceki akşam Cihangir’deki Journey Café adlı mekânda arkadaşıyla buluşan Mabel Matiz çıkışta görüntülendi. “Antidepresan” şarkısını almak için kendisine ulaşamayan Doğan’la ilgili soruları ciddiye almayan Matiz, “Bunları konuşmak istemiyorum.” yanıtını verdi.

 

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.