MüzikMüzik Haber

Mabel Matiz’in “Toy” Klibiyle İlgili Kan Donduran İddialar

Mabel Matiz’in geçtiğimiz günlerde yayımladığı “Toy” isimli klibi hakkında şok iddialar ortaya atıldı. Klipte yer alan dansçıların insanlık dışı şartlarda çalıştırıldığı iddia edildi.

Konuyu gündeme getiren LGBTİ+ dergisi GMag’in resmi Instagram hesabından yapılan paylaşım adeta kan dondurdu. Klipte yer alan 22 dansçı barınma, beslenme, hijyen ve can güvenliği hakları hiçe sayılarak 55 saat boyunca çalıştırıldıklarını açıkladı. “Su istedik, verilmedi. 40 derece sıcakta kızgın kumda dans ettik” diyen dans ekibi, bulundukları kentteki otellerin de organizasyonu boykot ettiğini ve kapılarını kapattığını belirtti. Ayrıca Mabel Matiz’in menajeri Ufuk Sarı’nın da süreç bitiminde dans ekibini oyaladığı ileri sürüldü.

Açıklamayı okumak için buraya tıklayın.

instagram mabel matiz toy klip iddia gmag

MABEL MATİZ’E BİR TEPKİ DE LGBTİ+ DERGİSİ GMAG’DEN!

Ünlü sanatçıya daha önce defalarca proje teklifi götürdüklerini ancak verilen sözlerini tutulmadığını belirten GMag dergisi ise “Öyle iki edebi sözle, laf oyunlarıyla bu kervan dönmüyor. Biz size muhtaç değiliz.” sözleriyle tepki gösterdi.

Tüm bunların ardından Mabel Matiz cephesinden gelecek açıklama merak konusu oldu.

instagram mabel matiz toy klip iddia gmag

instagram mabel matiz toy klip iddia gmag

instagram mabel matiz toy klip iddia gmag

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/aer3Z
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.