MüzikMüzik Haber

Madrigal Yeni Albüm İçin Tarih Verdi

Bir süredir yeni albümleri üzerine çalışan Madrigal, Müzikonair mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

Müzikonair Medya ve Sanat Ödülleri 13 Mayıs’ta görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Maltepe Üniversitesi’nde gerçekleşen gecede, birbirinden ünlü isimler kırmızı halıda boy gösterdi. Gecede tüm dikkatleri üzerine çeken isimlerden biri de Madrigal oldu.

Son dönemde “Sen ya da Hiç” şarkısını yayınlayan ve yeni albümleri üzerine çalışan Madrigal, Müzikonair mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

Müzikonair Medya ve Sanat Ödülleri’nde kırmızı halıda konuşan Madrigal grubu, hayranlarını heyecanlandıran açıklamalarda bulundu. Grup üyeleri, yeni albümlerinin yaz sonuna kadar çıkmasını beklediklerini, ancak daha önce Mayıs veya Haziran ayında çıkacağını düşündüklerini belirtti. Gecikme olduğunu kabul eden grup, şu anda yoğun bir turne programı içinde olduklarını da sözlerine ekledi.

Yakın zamanda çıkan “Şöyle” adlı şarkının albümün tarzının bir önizlemesi olup olmadığı sorusuna ise grup üyeleri, albümün çeşitli şarkılar içereceğini ve “Sen ya da Hiç”in tarzının tüm albümü yansıtmayacağını belirtti. Albüm çalışmalarının devam ettiğini ve “Sen ya da hiç” ve Neogazino’yu anımsatan bazı şarkıların da albümde yer alabileceği müjdesini verdiler. Ayrıca, albümde bazı güçlü şarkıların da yer alacağını ifade etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu