Ana Sayfa » Sosyal » Ekran » Magazin Camiasının Skandal İsmi: Seyhan Erdağ

Magazin Camiasının Skandal İsmi: Seyhan Erdağ

oduller-reklam-banner

Magazin gündeminde yer alan yeni haberleri sizlere ulaştırmaya devam ederken bir yandan da ‘nostalji kuşağı’ başlığı altında sizleri geçmişe götürüyoruz.

Yıldız Tilbe’nin bir dönem magazin muhabiri Seyhan Erdağ’a söylediği ‘O…pu Seyhan’ ifadesi magazin dünyasının unutulmazları arasında yer alıyor. Peki şimdilerde Temiz Magazin adlı internet sitesinin sahibi ve bazı şarkıcılara basın danışmanlığı yapan, en son TV8’den olaylı şekilde kovulan Seyhan Erdağ ve Yıldız Tilbe arasında ne yaşandı?

Yıldız Tilbe, 2011 yılının Temmuz ayında ‘Oynama’ albümünün tanıtımı için bir basın toplantısı düzenledi. Magazin basını her zamanki gibi basın toplantısında yer almıştı. Magazin camiasının o dönem acar muhabirleri arasında yer alan Seyhan Erdağ da oradaydı. Yıldız Tilbe’nin o günkü albüm tanıtımında Seyhan Erdağ da sorularını hazırlamıştı.

Muhabirler albümle ilgili sorularını yönelttikten sonra sıra Seyhan Erdağ’a geldi. İşte o andan sonra olanlar oldu. Yıldız Tilbe ve Seyhan Erdağ arasında şöyle bir diyalog gerçekleşiyor;

Seyhan Erdağ- Albüm dışı bir soru sormak istiyorum.

Yıldız Tilbe- Yaa çok dışardan olmasın.

Seyhan Erdağ- Çok dışardan değil yakından. İbrahim Tatlıses’i hastanede ziyarete gittiniz vurulduğu zaman. Aynı şekilde ilgi, alakanız devam ediyor mu? Hastaneyi aradınız mı? Konuştunuz mu? İlişkiniz ne durumda?

Yıldız Tilbe- Allah şifa versin…

Seyhan Erdağ- Aramadınız mı bi daha?

Yıldız Tilbe- Allah şifa versin… Ne diyebilirim

Seyhan Erdağ- Yani hiç telefonla falan aramadınız mı bi daha?

Yıldız Tilbe- Allah şifa versin…

 

Seyhan Erdağ’ın unutulmayacak olayları bununla da sınırlı kalmıyor. Skandallarla gündeme gelen Seyhan Erdağ, ünlü şarkıcı Nükhet Duru’yla da kanlı bıçaklı…

Bir dönem Nükhet Duru’nun basın danışmanlığını yapan Erdağ, Nükhet Duru’dan izin almadan onun mayolu fotoğraflarını çekmişti. Seyhan Erdağ, basın danışmanlığını yaptığı Nükhet Duru’ya haber vermeden basına mayolu fotoğraflarını sızdırmış ve gazetecilik ilkelerini bir kez daha ihlal etmişti.

Magazin Camiasının Skandal İsmi: Seyhan Erdağ

 

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir