GündemSosyal

Magazin Gündemini Sarsan İddia! Sette Yasak Aşk Skandalı!

Bir dizinin başrolünde yer alan ünlü kadın oyuncunun sette hazırlık karavanında yönetmeniyle basıldığı iddia edildi. Evli olan yönetmenin ve başrol oyuncusunun yakınlaşmasına ekipler de şahit oldu.

Bir dizinin başrolünde yer alan ünlü kadın oyuncunun sette hazırlık karavanında yönetmeniyle basıldığı iddia edildi. Evli olan yönetmenin ve başrol oyuncusunun yakınlaşmasına ekipler de şahit oldu. Yaşanan olay nedeniyle sette kriz çıkınca çekimler aksadı.

Yasak aşkın döndüğü o sette, gizli aşıkların karavan buluşmaları 150 kişilik dev set ekibinin düzenini bozmuş. Çekimlerin gecikmeli olarak çekilmesinden ise set çalışanları bir hayli rahatsızmış.  Yasak aşkta adı geçen kadın oyuncunun ise eşini yakın kız arkadaşlarına şikayet ettiği, ilişkisinde mutsuz olduğu da öğrenilen bilgiler arasında…

İddiayı gündeme getiren gazeteci Birsen Altuntaş tarafların adını yazmama nedenini şöyle açıkladı: “Öncelikle taraflar evli, ikinci önemli neden de çıkıp yalanlayacakları için…”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.