EkranRadyoSosyalUlusal

Magazincilerin Skandal “Deniz Bulutsuz” Başlığına Yasemin Şefik’ten Tepki!

Geçtiğimiz günlerde Deniz Bulutsuz ve Ozan Güven arasındaki “şiddet” iddiaları magazin dünyasında çok konuşulmuştu. İki tarafın da birbirine “şiddet uyguladığını” iddia etmesi ve bunun üzerine dava açması gündeme gelmişti.

Yaşanan bu durum üzerine bazı ünlüler Deniz Bulutsuz’a destek verirken bazıları ise Ozan Güven’in tarafında olmuştu. Tüm bunlar yaşanırken Bulutsuz’un daha önce de basketbolcu Caner Erdeniz’in tacizine maruz kaldığı ortaya çıktı.

İlgili Haber: Sıla’dan Deniz Bulutsuz’a Destek: “Faili Tanıyorum”

2016’da basketbolcu Caner Erdeniz’in bir barda Deniz Bulutsuz’a sarkıntılık ettiği iddia edilmiş ve başta 5 bin 400 lira para cezası alan Erdeniz, sonradan 2 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Şubat ayında açıklama yapan Erdeniz ise Bulutsuz için “uzaktan görüp arkadaşı zannettiğini, bu yüzden omzuna dokunduğunu ancak arkadaşı olmadığını anlayınca oradan ayrıldığını” belirtmişti.

MAGAZİNCİLERDEN SKANDAL BAŞLIK!

Son zamanlarda Ozan Güven ile arasındaki “şiddet” iddialarıyla adından söz ettiren Deniz Bulutsuz hakkında Hürriyet Kelebek, Haberler.com, SonDakika.com gibi pek çok haber merkezinin bugün yaptığı haber ise tepkilere neden oldu. Bulutsuz’un daha önce de şiddete uğradığını gündemine taşıyan magazinciler, haberi “Tacize de susmamış” başlığıyla verince olay oldu.

hürriyet kelebek deniz bulutsuz caner erdeniz ozan güven yasemin şefik

yasemin şefik haberler.com deniz bulutsuz ozan güven caner erdeniz müge boz

yasemin şefik sondakikamagazincomdeniz bulutsuz ozan güven caner erdeniz müge boz

Son dönemlerde artan kadın cinayetleri ve kadına şiddet vakaları karşısında medya kuruluşlarının haberi böyle bir başlıkla vermesi eleştirildi. O eleştirilerden ilki ise ünlü radyocu Yasemin Şefik’ten geldi. Şefik, “Başlık şu; Tacize de susmamış! Yahu neden susacak ki? Neden susalım ki?” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

hürriyet kelebek deniz bulutsuz caner erdeniz ozan güven yasemin şefik twitter

Skandal başlıkla ilgili bahsi geçen haber merkezlerinin bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu.

Gelişmeleri Müzik Onair’dan takip edebilirsiniz. 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.