Mahsun Kırmızıgül: Prestij Meselesi Filminde Farklı Bir Unkapanı Göreceksiniz -
EkranSosyal

Mahsun Kırmızıgül: Prestij Meselesi Filminde Farklı Bir Unkapanı Göreceksiniz

Hilmi Topaloğlu, Özcan Deniz, Haluk Levent ve kendisinin şöhret olma yolunda ilerledikleri süreci anlatan Prestij Meselesi hakkında konuşan Kırmızıgül, film ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Nişantaşı’nda bir mekanda arkadaşlarıyla otururken görüntülenen Mahsun Kırmızıgül, kameraları fark edince muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.

Beklentilerin üzerinde bir film olduğunu dile getiren Kırmızıgül, ”Bugüne kadar yapmış olduğum filmlerin içinde beni en çok heyecanlandıran film. Anılarım var bu filmde. Her şeyden önce bir dönemin gerçek bir hikayesi var.” dedi.

Filmin çekimleri esnasında sık sık duygulandığını ve bazı sahnelerden etkilendiğini söyleyen Kırmızıgül, ”Özellikle Hilmi Topaloğlu’nu oynayan Engin’i (Hepileri) sette her gördüğümde gözlerim doluyor. Mahmut kameranın karşısına geçince benim için hayat duruyor. O yıllar müzik endüstrisinin en kalabalık olduğu dönemler. Müzisyenlerin en çok ürettiği dönemlerdi o yıllar. Unkapanı’ndaki çekimlerde de çok etkilendim. Bugüne kadar bugüne kadar pek çok yönetmen çekti ama benim 10 yılım geçti çok farklı bir Unkapanı göreceksiniz.” açıklamasını yaptı.

Alişan’ın filmde neden yer almadığı ile ilgili soruya da yanıt veren Mahmut Kırmızıgül, ”Alişan’ın neden olmadığını filmi izleyince anlayacaksınız. Hayatım boyunca küslüğüm, dargınlığım olamaz. Benim derdim film yağmak. Zaten Türkiye’de kutuplaşma var bırakın biz öyle olalım” şeklinde konuştu.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)