Ana Sayfa » Müzik » Manga: “15 Yıl Önce Biz de Rap Yaptık, Çalmadılar.”

Manga: “15 Yıl Önce Biz de Rap Yaptık, Çalmadılar.”

oduller-reklam-banner

Manga’ya Doğum Günü Sürprizi

Kartal Anatolium Marmara’da Manga Coşkusu Alana Sığmadı

İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni buluşma noktası Kartal Anatolium Marmara Avm’nin Cumartesi konserlerinde bu hafta Manga Grubu sahneye çıktı.

Yok Böyle Bir Kalabalık

Kral Pop Radyo’nun medya sponsoru olduğu Manga konserinde rekor kalabalığa ulaşıldı! Anatolium Marmara’daki konser alanına 10 bin kişinin üzerinde giriş yapıldı ve konser alanına giremeyen büyük bir kitle oluştu. Grup adına Ferman Akgül: “Mutlu oluyoruz. Bizim yaptıklarımızın karşılığı bu ilgi ve konserlerimiz. Şu an albüm kayıtlarındayız ve bu bize çok moral veriyor. Çok teşekkür ederiz” dedi.

Açıkhava Konserleri Başlıyor

Ferman Akgül: “Çarşamba günü açıkhava konserlerimiz başlıyor. Bodrum, Datça, Zeytinli, İstanbul, Eskişehir minik bir tur yapacağız” dedi.

Kuliste Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Manga’nın fanları aynı gün doğumgünü olan grup üyelerinden Yağmur Sarıgül’e de sürpriz yaparak, kulise doğumgünü pastası getirdiler. Yağmur Sarıgül, grup arkadaşlarıyla birlikte doğumgünü pastası üfledi.

Tv’ler 15 Yıl Önce Rap Çalmıyordu

Ferman Akgül, son dönemde ön planda olan Rap müzik konusu içinde açıklama yaptı. Akgül: “Biz 2004 çıkışlıyız. Biz 2004 yılında çıktığımızda şarkılarımızda rap vardı, ama televizyon ve radyoda içinde rap olan parçaları döndürmek çok zordu. Aradan 14-15 sene geçti, Rap popüler oldu. Bu bizim gibi alternatif müzikle uğraşan insanları mutlu ediyor. O yüzden tüm Rap’le uğraşan müzisyen arkadaşlarımızın yolu açık olsun. Bunlar denemeler, herkes denemelerini yapıp kendi yolunu bulacak. Yolları çok açık, başarılar hepsine” dedi.

oduller-reklam-banner
Misafir