MüzikMüzik Haber
Trend

Massaka ile Kodes Arasındaki Telif Krizi Pedofili ve Seks Kaydı İddiasına Dönüştü!

Massaka ile Kodes arasında yaşanan telif krizi, rap dünyasını karıştırmıştı. İki sanatçı arasında bu kez fena atışma yaşandı.

Rapçi Kodes, dün Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla Massaka’nın YouTube kanalında yayımlanan düet çalışmalarına kendi şirketinin telif attığını dile getirmişti. Massaka ise Kodes’e video kliplere telif atılmadığını, parçaları kendisinin gizliye aldığını söylemişti.

Ardından Kodes “Yıllardır hiç bedel alamadığım şarkılar için şimdi telif yollayınca videolar neden gizliye alındı acaba? Bunca yıl çatır çatır para kazandığın şarkıları neden bu zamana kadar gizlemedin de şimdi gizliyorsun diye sorarlar adama. Allah kimsenin hakkını kimsede bırakmasın.” sözleriyle Massaka’ya seslenmiş; Massaka ise “Ah zavallı ah yine eline yüzüne bulaştırdın. Sessiz sakin kaldırdık parçaları adama zarar gelemsin diye. Kanalımı pislikten temizledim ama reklamını yapmadım bunun” demişti. Dün yaşanan bu olayın ardından rap dünyası iyice karıştı.

Kodes, Massaka’nın videoları gizlediğini söylemesi üzerine “Sen o pislik dediğin şarkılar sayesinde bugünlere geldin. İnsan nankör olmasın, işte 5 yıldır ekmek yediği şarkılara insan pislik diyorsa asıl pislik kendisidir. Bu arada telif gelen şarkılara geri bildirim yaparsan para kazanma tekrar açılır, sonra da gizleyip ekran görüntüsü almış olay bu kadar basit. Senden ala zavallı mı var? Seni değil, senin feriştahını tanımam” açıklamasını yapmıştı.

Ardından Kodes, yeni şarkısının diss olacağını söyleyerek “Piyasadaki bazı balonlar için hazırladığım ‘Paradox’ isimli diss track yakında klibi ile beraber sizlerle. Kulağınız biraz diss dinlesin” notunu düştü.

massaka kodes instagram

massaka kodes instagram

massaka kodes instagram

massaka kodes instagram

massaka kodes instagram

massaka kodes instagram

Tüm bunların ardından Kodes ve Massaka arasındaki telif krizi, iki sanatçının ortaya attığı pedofili ve seks videoları iddialarına dönüştü.

“18 YAŞINDAKİ KADINA EKSTAZİ VERİP YATAĞA ATTI”

Kodes, bugün Instagram hesabından yaptığı bir açıklamada Massaka’nın grup seks videolarını telefonunda sakladığını, Killa Hakan ile kavgalı olduğu zaman onun çıplak fotoğrafını saklayıp gösterdiğini ve 18 yaşındaki bir kadına bir çeşit uyuşturucu olan ekstazi verip onunla cinsel ilişkiye girdiğini iddia etti.

massaka kodes instagram

massaka kodes instagram

KİLLA HAKAN’A BÜYÜK ŞOK

Massaka’nın çıplak fotoğraflarını Kodes’e gösterip güldüğü iddiası Killa Hakan’a büyük şok yaşatacak gibi duruyor. Zira Killa Hakan, Massaka’ya güvenip Fight Kulüp 2 şarkısını bile adeta Massaka’nın projesi haline getirmişti. Oysa Killa Hakan, şarkının birinci versiyonunu Massaka olmadan, kendi yönettiği bir proje olarak piyasaya sürmüştü. Ancak Killa Hakan, yakın dostu Massaka’ya güvenip şarkının ikinci versiyonunun tamamını neredeyse ona emanet etti. Ancak Kodes’in “Massaka, Killa Hakan’ın çıplak fotoğrafları ile dalga geçti” şeklinde ortaya attığı iddia Killa Hakan’a büyük şok yaşatacağa benziyor.

İlgili Haber: Fight Kulüp 2’nin Perde Arkasında Neler Oluyor?

Ancak Massaka Killa Hakan ile ilgili iddiaların gerçeği yansıtmadığını “Oğlum sen kafayı mı oynattın? Killa nerden çıktı lan? Zavallı vallahi kafayı oynattı, böyle bir yalan koskoca adamlara nasıl atılır? Şoktayız” sözleriyle duyurdu. Ardından “Ulan adamın babası yeni vefat etmiş, kırkı daha çıkmadan nasıl böyle bir yalan atarsın ortaya” sözleriyle tepki gösterdi.

KODES’E PEDOFİLİ SUÇLAMASI

Massaka ise Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Kodes’in pedofilik eylemlerde bulunduğunu iddia etti. Massaka “Bu pedofil yavşağı yanımdan salladığım sebebi kimseye açıklamamıştık, şimdi ekmek yediği kapıya bir dinlenme uğruna ihanet yapması bizi üzüyor ama artık gerçekler konuşacak. Ufacık kızların peşine düşmüş i*nelere bu piyasada ekmek yok, bu ilk video!!!!” notunu düşerek Kodes’i konuyla ilgili uyardığı bir videoyu paylaştı.

Kodes, Massaka’nın arkadaş ortamında kendisini konuşturup videosunu çekmesine şu sözlerle gönderme yaptı:

Arkadaş ortamındaki videoları saklayıp yayımlamak dünyanın en büyük kahpeliğidir ve orada olan konu çok farklı bahsedilen konu çok farklı. İnternette bir sürü program var. Başkaları adına Instagram yazısı yapabilirsiniz. Bu zor bir şey değil. Böyle şeylere inanmak da dünyanın en gerizekalı insanlarının işi”

“TEK BİR ŞEYİ İSPATLA MÜZİĞİ BIRAKIRIM”

Massaka ise Kodes’in kendisiyle ilgili Killa Hakan iddiası hakkında kanıt bekledi. Massaka, Twitter’dan “Kendine dost mu arıyon? Killa Hakan şimdi nereden çıktı, tek bir tane şeyi ispatla, müziği bırakırım” şeklinde iddialı bir çıkış yaptı.

massaka kodes twitter

massaka kodes twitter

Kodes, ise ortaya attığı tüm iddialarla ilgili video paylaşmamayı tercih etti. Ünlü Rapçi “Benden yazdığım şeylerin videosunu isteyen gerizekalılar… Siz aptal mısınız ben ortamdaki şeyleri videoya mı çekeyim? Ben o kadar kahpe miyim? Bunu kahpeler yapar. İnsanların karakterlerini buradan görün” diyerek Massaka’ya gönderme yaptı.

POP CAMİASI NE TEPKİ VERECEK?

İki Rapçinin birbirleri hakkında ortaya attığı bu çarpıcı iddialar sonrası gözler, pop dünyasına çevrildi. Rap müziğin son yıllarda Türkiye’de hızla yükselmesi karşısında tutunamayan popçulara adeta gün doğdu. Pop camiasının öne çıkan isimlerinin bu sert kavgalar karşısında vereceği tepki merak konusu oldu.

Massaka ve Kodes arasındaki tartışmayla ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayın
Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/mMUiI
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.