Müzikonair Massaka’dan Söylentilere Yanıt Gecikmedi | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Massaka’dan Söylentilere Yanıt Gecikmedi

Massaka, 6ix9ine ile dün yayınlanan "Para" şarkısında 6ix9ine'ın daha önceden kullandığı verse'ü ile ilgili açıklama yaptı.

Massaka ve 6ix9ine’ın ortak çalışması “Para” dün yayınlanmıştı. 6ix9ine’ın okuduğu verse’ün daha önceden bir başka şarkıda kullanıldığı fark edilmişti ve bunun üzerine rap camiasından tepkiler gelmeye başlamıştı.

Massaka dün yaptığı açıklama ile duruma netlik kazandırdı:

” ‘Parayla feat yaptı’ diyen arkadaşlar, ne önceki işlerde ne de bu projelerde ben kimseye para ödemedim. Tamamen Jou Young’ın aracılığı ile olan çalışmalar. Bir gün söylenilen şekilde iş yaparsam, ‘Evet yaptım, Türkçe Rap için paramı harcadım, feda olsun’ diye bunu hepinize açıklarım, merak etmeyin. Ayrıca adamın paraya mı ihtiyacı var aq.

6ix9ine’ın Para verse’ünün kaydı 2018’de Münih’de alındı. Sıkı takipçilerin uzun zamandır bu şarkıdan haberi var zaten. Burada kullanılan bölümde haklar bize ait. Sonradan başka yerde farklı şekilde (yani şarkı söyleyerek) kullanmış olması bizim eksikliğimiz değil, kendileriyle alakalı bir durumdur.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)