Genel Bilgiler

Medya Sponsorluğu Bulma ve Sponsorluk Hizmetlerimiz

Etkinlik, ürün, hizmet tanıtımlarınız için medya sponsorluğu bulma arayışındaysanız, iş birliği modellerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

Etkinlik, ürün, hizmet tanıtımlarınız için medya sponsorluğu bulma arayışındaysanız, iş birliği modellerimizi yakından inceleyebilirsiniz. Bu iş birliği ile şirketler arası bir paydaşlık yaparak başarılı pazarlama stratejileri geliştiriyoruz. Peki medya sponsorluk hizmetlerimiz nelerdir? Sponsorluk, barter, tanıtım, pazarlama ve etkinlik sponsorlukları için ne yapmak gerekiyor?

Sponsorluk bir etkinliği, ürünü veya hizmeti tanıtmak için bir medya kuruluşuyla işbirliği yaparak yapılan bir pazarlama stratejisidir. Sponsor olduğumuz etkinliği ya da ürünü tanıtmak için medya organı üzerinden çeşitli reklamlar vermekteyiz.

Genellikle etkinliklerde, spor organizasyonlarında, konserlerde, festival ve fuarlarda kullanılır. Örneğin bir şirket, bir müzik festivaline sponsor olabilir. Yahut festivalin reklamını yapmak için festivalin ana sponsoru olarak adını ve logosunu festival materyallerinde kullanabilir. Bu şekilde, şirketin markası festivalin geniş bir kitle tarafından bilinmesine ve tanınmasına yardımcı olur.

Medya Sponsoru Nasıl Bulunur?

Medya sponsorluğu bulma markanın hedef kitlesine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve tüketici sadakatini güçlendirmek için etkili bir pazarlama stratejisi olabilir. Ülkemizin geniş kitleye sahip dijital markalarından biri olan markamız Müzikonair ile iş birliği sağlayarak, etkinlik başta olmak üzere pek çok organizasyon planlamanız mümkündür. Markaların, projelerin, sosyal sorumluluk projelerinin ve organizasyonların tanıtım, duyuru, haber, sosyal medya yönetimi, dijital dağıtım  gibi her türlü iletişim desteğini sunmaktayız. Bugüne kadar yurt içi ve yurt dışından pek çok marka ve organizasyon ile iş birliği yapan markamız, paydaşlarından elde ettiği referanslar ile ülkemizin en yaygın medya sponsorluğunu sunan platformlarından bir tanesidir.

Sponsorluk denildiğinde akla maddi sponsorluk gelse de pek çok sponsorluk türü bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de basın sponsorudur. Bilim, kültür, sanat, medya, etkinlik ve pek çok konuda iletişim desteği verilmesi basın sponsoru olarak adlandırılabilir. Bu noktada ön planda finansal konular yerine, halkla ilişkiler çalışmaları yer almaktadır.

Müzikonair hedef kitle konusunda pek çok kitleye hitap eden bir potansiyele sahiptir. Özellikle sosyal medya organik takipçi sayısı, sosyal medya istatistikleri ve raporlarını şeffaf bir şekilde sunar ve 11 yıldır alanda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir.

Medya Sponsorluğu Hizmetlerimiz

Medya sponsorluğu bulma konusunda internet üzerinden araştırma yapmak, çözüm odaklı projeler sunma konusunda yetersiz kalmaktadır. Peki sponsorlukta hangi hizmetler verilmektedir?

Tanıtım ve reklam desteği:  Sponsor olduğumuz etkinliği tanıtmak için reklam kampanyaları düzenleyerek, etkinliğin duyurusunu yapmaktayız. Ayrıca sponsor olarak etkinlik kapsamlı bir şekilde ele alınır, haberler veya programlar yayınlanır.

Marka bilinirliğini arttırma: Sponsor olduğumuz etkinlik veya projenin adını taşıyan reklamlarla markalarının tanınırlığını artırmaya yönelik projeler sunmaktayız. Böylece, hedef kitle tarafından daha fazla popülerlik ve marka itibarı artırılır.

İş birliği fırsatları sunma: Sponsor olduğumuz etkinlikler aracılığıyla iş birliği fırsatları yaratmaktayız. Örneğin, sponsorluk anlaşmaları kapsamında organizasyona katılanlar arasında iş bağlantıları kurulabilir veya sponsorların işlerine yönelik satışlar artabilir.

İmaj oluşturma: Sponsor anlaşması yaptığımız marka etkinlikler sayesinde, toplumda olumlu bir imaj oluşturur. Bu şekilde, sponsorlar hedef kitle tarafından daha saygın bir konuma gelmekte ve markalarının itibarı artmaktadır.

İzlenim Ölçme: Sponsor olduğumuz etkinliğin feed-back, istatistik ve sosyal medya analizlerini raporlamaktayız.

Siz de sponsorluk konusunda Müzikonair uzman ekibinden yararlanabilirsiniz. Kurumlarınızın amacına ve hedeflerine ulaşmalarını sağlamak ve marka bilinirliğinizi artırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi ve hizmet için muzikonair@gmail.com e-posta ve 0552 685 38 82 WhatsApp Bilgi Hattı üzerinden Müzikonair ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.