Mehmet Ali Erbil: Biz Hiçbir Yerimizi Açmıyoruz -
GündemMüzikMüzik HaberSosyal

Mehmet Ali Erbil: Biz Hiçbir Yerimizi Açmıyoruz

Yeniköy'de görüntülenen ve geçtiğimiz günlerde Tiktok'a katılan Erbil, davalık olduğu şarkıcı Ece Ronay ile aynı platformda denk gelmesi hakkında konuştu.

Mehmet Ali Erbil, önceki akşam Yeniköy’deki bir restorandan çıkarken objektiflere yansıdı. Elinde bir demet sarımsak ile görülen Erbil, “Kötü ruhları kovacağız!” diyerek, espri yaptı.

“BENİM ARAM HERKESLE İYİDİR”

Muhabirlerin, “Piyasadaki vampirleri yanınızdan uzaklaştırmak için mi sarımsak ile geziyorsunuz?” sorusuna yanıt veren ünlü şovmen, “Yok, benim aram herkes ile iyidir.” ifadelerini kullandı.

Son zamanlarda kilo kaybettiği anlaşılan Erbil’in eski eşi Tuğba Coşkun’un diyetisyen kardeşi Şeyda Çoşkun’la sağlıklı yaşam için formda kalma çalışmaları üzerinde yoğunlaştığı öğrenildi. Konuyla alakalı konuşan Mehmet Ali Erbil, “Eski baldızla çalışıyoruz. Her şey güzel gidiyor.” açıklamasını yaptı.

“BENİ BULAŞTIRMAYIN”

Geçtiğimiz günlerde Tiktok’a katılan Erbil, davalık olduğu şarkıcı Ece Ronay ile aynı platformda denk gelmesi hakkındaki görüşleri sorulunca, “Beni kesinlikle bulaştırmayın. Mehmet Ali Erbil varken Ece’ler mi vardı Allah aşkına! Biz 40 yıldır bu piyasadayız. 40 yıldır ailelere konuk olmuş, girmişim. Onlar nereye girmişler? Bir baksınlar geçmişlerine, ondan sonra konuşsunlar” dedi.

“BİZ HİÇBİR YERİMİZİ AÇMIYORUZ”

Geçtiğimiz gün Ece Ronay’ın kendisiyle ilgili yaptığı açıklama hatırlatılınca Erbil,  “Onlar kamuoyunda paylaştı ama biz tüm gerçekleri mahkemede paylaşacağız. O tür laflar biliyorsunuz suç teşkil ediyor. Birçok insan Tiktok’ta üstlerini açarak meşhur oluyor ama biz hiçbir yerimizi açmıyoruz.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)