GündemSosyal

Mehmet Ali Erbil Hakkında Zorla Getirilme Kararı Çıktı

Mehmet Ali Erbil'e Ece Ronay'ı taciz ettiği iddiası ile dava açılmıştı. Erbil, sağlık sorunlarını gerekçe göstererek duruşmaya katılmadı. Bunun üzerine mahkeme Mehmet Ali Erbil hakkında zorla getirilme kararı çıkarttı.

Mehmet Ali Erbil’e Ece Ronay’ı taciz ettiği iddiası ile dava açılmıştı. Erbil, sağlık sorunlarını gerekçe göstererek duruşmaya katılmadı. Bunun üzerine mahkeme Mehmet Ali Erbil hakkında zorla getirilme kararı çıkarttı.

Ece Ronay’ın avukatı Mehmet Ali Erbil’in TikTok’ta açtığı canlı yayınları örnek göstererek, “Sanığın sağlığı sosyal medya platformlarında açmış olduğu canlı yayınlardan anlaşılacağı üzere gayet yerindedir” açıklamasında bulundu. Mehmet Ali Erbil’in avukatı ise savunma olarak “Müvekkilin geçirmiş olduğu ameliyat ve sağlık raporuyla mazeretli olduğu ortadadır. Gelecek celse hazır edeceğiz” cümlelerini kurdu. Mahkeme, Erbil’in bir sonraki duruşmaya gelmesi için zorla getirilmesi kararını çıkarttı. Bunun üzerine duruşma bir sonraki tarihe ertelendi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.