Mehmet Ali Erbil Önerdi, Sertaç Ortaç Yaptı -
MüzikMüzik HaberVitrin

Mehmet Ali Erbil Önerdi, Sertaç Ortaç Yaptı

Uzun bir süredir MS hastalığı ile mücadele eden Serdar Ortaç, sanatçı dostu Mehmet Ali Erbil'in tavsiyesi ile elektromanyetik tedavisi görmeye başladı.

Son zamanlarda yaptığı açıklamalarla eleştiri oklarının hedefi olan Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde Tribute albümünü yayınladı.

MS hastası olan Ortaç, zorlu bir tedavi süreci geçirmişti. Hastalığı nedeniyle elektromanyetik tedaviye başladığını açıklayan şarkıcı, bu yöntemi yakın arkadaşı şovmen Mehmet Ali Erbil’in önerdiğini söyledi.

Ortaç, “MS hastalığım var. Bundan dolayı ağrılarım çok. Bir de yürüme zorluğum olduğu için kalça kemiğimde düzleşme olmuş. Plaka taktırmak lazım. Plaka taktırmaya gerek olmasın diye buraya geldim. Gelmeden önce Mehmet Ali Erbil ile konuştum. Ona da iyi gelmiş. Ama ben MS hastasıyım. Onun ki başka. Konser sezonu öncesi buna ihtiyacım vardı. Çok iyi oldu. Ayakta durmaya ağrısız neşeli neşeli şarkı söylemeye ihtiyacım var.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)