GündemSosyalVitrin

Mehmet Ali Erbil TikTok’a İsyan Etti

TikTok'a girdiği günden beri medyada dikkat çeken Erbil 10 gündür paraların yatmadığını söyleyerek TikTok'a isyan etti.

Son dönemlerde yaptığı açıklamalar ve sosyal medya maceralarıyla gündemden düşmeyen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz aylarda yayınladığı ilginç bir video ile TikTok’a da girdiğini duyurmuştu. Yaptığı yayınlarla dikkat çeken Erbil, geçtiğimiz günlerde TikTok’ta ünlü futbolcu Ronaldo ile konuştuğunu sanan Erbil, sonrasında Kadıköy meydanında yalın ayak görüntülenmişti.

“HEPSİ FİLM SAHNESİYDİ”

Mehmet Ali Erbil, önceki gece Asmalı Mescit’te yer alan bir mekanda objektiflere takıldı. Basın mensupları ile konuşarak arkadaşları ile birlikte oturmaya geldiklerini söyleyen Mali, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayılan; çıplak ayakla dışarıda görüldüğü videosu hakkında, “Arkadaşlar onların hepsi film sahnesiydi. Herhangi bir sorun yok. Ama çekimler esnasında sesim kısıldı” açıklamasını yaptı.

“TİKTOK PARALARI YATIRMIYOR”

Mehmet Ali Erbil’in Nergis Kumbasar ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Yasmin Erbil, yaşanan Ronaldo olayı üzerine babasına sosyal medya platformunu bırakması için ricada bulunarak, “Ne olur Tiktok’u bırak ya” şeklinde bir paylaşım yapmıştı. Bu olay hakkında da konuşan şovmen, “Ronaldo olayından sonra şakasına sitemde bulundu” dedi.  Sözlerine devam eden Erbil “10 gündür zaten Tiktok paraları da yatırmıyor” dedi.

Geçim kaynağı TikTok olan isimlere atıfta bulunarak; “Neyse sorun yok benim için. Hayatını Tiktok’a adayıp oraya bel bağlayıp gelecek paranın hayalini kuranlar düşünsün” ifadelerini kullandı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.