GündemSosyal

Mehmet Ali Erbil Yıllar Sonra Ekranlara Dönüyor

Mehmet Ali Erbil, yıllar sonra televizyon ekranlarına geri dönüyor. Kanal D'nin tiyatro perdesinde çekilen gizemli program tanıtımındaki gizemli kişi Mehmet Ali Erbil çıktı.

Mehmet Ali Erbil, yıllar sonra televizyon ekranlarına geri dönüyor. Kanal D’nin tiyatro perdesinde çekilen gizemli program tanıtımındaki gizemli kişi Mehmet Ali Erbil çıktı.

Tanıtımda Erbil, “Parmağın sahibi geldi. Duyduk ki herkes parmağı tartışıyormuş. Size hiç yakıştıramadım. Bu parmağın gerçek sahibi Mehmet Ali Bey’den başkası olabilir mi?” diye konuştu.

Turnike Programıyla Ekranlara Dönüyor

17 saniyelik videoda yer alan elin parmak işareti, ünlü şovmenin “Parmaktan sonra” esprisini akıllara getirdi. Erbil tanıtımda şunları ekledi: “Parmağın sahibi geldi. Duyduk ki herkes parmağı tartışıyormuş. Size hiç yakıştıramadım. Bu parmağın gerçek sahibi Mehmet Ali Bey’den başkası olabilir mi? Tabii bunda da benim parmağım var. Yeni değil, geri geldi. Coşmak için, eğlenmek için, gani gani vermek için… Ne zaman mı? Parmaktan sonra… Bağcılar’da giderken sağda, dönerken solda… Parmağı takip edin.”

Mehmet Ali Erbil’in 1990’lı yıllarda büyük bir izleyici kitlesine sahip olan ve sunucu Güner Ümit ile hatırlanan “Turnike” programının, Mehmet Ali Erbil sunuculuğunda yeniden ekranlara döneceği konuşuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu