Mehmet Çelik - Jackpot Yayında! -
Albüm & SingleMüzikR&BVideo

Mehmet Çelik – Jackpot Yayında!

Mehmet Çelik'in, Up by GNL etiketiyle yayınlanan "Jackpot" isimli tekli çalışması yayında.

Mehmet Çelik’in, Up by GNL etiketiyle yayınlanan “Jackpot” isimli tekli çalışması, video klibiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Sözü ve müziği Mehmet Çelik’e ait şarkının mix masteringini Tolga Eren yaptı. Klibin önetmen koltuğunda ise Karamoz mahlasıyla Alperren Bozkurt oturuyor.

“Bir Acun Değilim ama firardayım”

Türkçe reggeaton müziğin öncülerinden Mehmet Çelik yeni başladığı klip serisine “Jackpot” klibi ile devam ediyor. Hiphop, rnb ve reggeaton tarzlarını harmanlayarak ortaya koyduğu şarkıları son dönemde sanat kariyerinde oldukça güçlü bir ivme kazandırdı. Dünya’da örnekleri olan ;popüler isimlere atıfta bulunma furyasına katılan Çelik eski patronu olan Acun Ilıcalı’ya jackpot şarkısında “bir Acun değilim ama firardayım” cümlesi ile selam duruyor. Jackpot şarkısında hayatı şansa yani kumara benzetmesi ile dikkatleri üzerine çeken sanatçı, kendi arkadaşları ile sıcak samimi bir klip çekti.

İçerik üreticisi olan Rabia Öztürk’ün de bulunduğu klip Alperen Bozkurt yönetmenliğinde çekildi. Şarkının mix, mastering, beat işlemlerinin tamamı Tolga Eren’e ait. Söz, müzik ise Mehmet Çelik imzası taşıyor. Kalabalık bir arkadaş ekibi ile çekilen klip hepimizin hasret kaldığı eğlenceli anılara gebelik ediyor.

“Aney dardayım!”

Azer Bülbül’ün “Dardayım ey aney” cümlesine atıfta bulunan şarkının klibinde ; bir çok dünya standartında hiphop müzik sanatçıların kliplerinde ki konsepte benzeyen eğlenceli bir akşam partisi izliyoruz. Şarkının kapağını ise Talip Yıldız tasarladı. Mehmet Çelik’in menajerliğini ise Ferhat Uçar yürütmektedir.

Klibi İzlemek İçin Tıklayınız

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)