MüzikMüzik Haber

Mehmet Çelik’in Kezzo’nun Şarkısındaki Üzücü Anısı Programa Damga Vurdu

Beğeniyle dinlenen rapçilerden Kezzo, Biz10 Tv’de yayımlanan “Sahnede” adlı programda Mehmet Çelik’in konuğu oldu. Kezzo, katıldığı yayında rap müzikle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Son dönemde bazı Türk rapçilerin gettoda yaşamadığı halde Almanya, Fransa rapçilerine özendiğini belirten Kezzo, kendi müzik şirketinin ne kadar ilerleme kaydettiği açıklama yaptı. Yeni albümünün müjdesini de veren ünlü rapçi, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar da yaptı.

MEHMET ÇELİK’İN KEZZO’YLA İLGİLİ ÜZÜCÜ ANISI

Öte yandan yayında dikkat çeken bir nokta ise sunucu Mehmet Çelik’in ev arkadaşını kaybettiği gün Kezzo’nun şarkısını dinlemesi şeklindeki anısını anlatması oldu. Çelik, yaşadığı olayı şu sözlerle anlattı:

“2018’de Dominik’e gittiğimde ev arkadaşımı kaybettiğimi öğrendiğim gün Kezzo’nun şarkısını dinliyordum. Bu yüzden farklı bir yeri var.”

Sunucunun yaşadığı bu üzücü olayı bilmediğini söyleyen Kezzo ise “Üzücü bir anıymış ama biraz destek olduysam ne mutlu bana” yanıtını verdi.

İşte o yayın;

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.