MüzikMüzik Haber

Melek Mosso: Back Vokalim Bile Yok, Çıkıp Traktör Gibi Söylerim!

Melek Mosso konuk olduğu YouTube kanalında iddialı bir açıklama yaptı. Ünlü şarkıcı, ''Back vokalim bile yok, çıkıp traktör gibi tek başıma söylerim'' dedi.

Melek Mosso Seçkin Sunguç ve Fezi Altun’un Bize Kaldı isimli YouTube programına konuk oldu. Melek Mosso, müzik yaşamından özel yaşamına dair sorulara yanıt verdi. Konserlere çıkmadan önce sesini açtığını söyleyen Mosso, ”Vücudumu ısıtıyorum. Sesi açmak ve kapatmak diye bir mevzu var. Zaten yoksa bu kadar konseri kaldıramam benim back vokalim bile yok, çıkıp traktör gibi tek başıma söylerim.” diye konuştu.

Yeni projelerinden söz eden şarkıcı hayranlarına şu müjdeli haberi de verdi;

”Üzerinde çalıştığım iki şarkıcı var bir tanesi kendi bestem bir de Hakan Altun’dan aldım. Yaz sezonunda Hakan Altun ile Alaçatı’da yan yana iki mekanda çıkıyorduk. Konser sonunda muhabbet ediyorduk. ‘Bende bir şarkı var senin sesinden çok duyduk şarkıyı’ dedi. Şarkıyı dinletti. ‘Bu şarkı benim artık’ dedim. Çok duygusal bir şarkı. Bayıldım şarkıya. Millet kendini kesecek yani. İki şarkı çok benzeşiyor. Garip bir şekilde enerjileri çok uyuyor.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu