Melek Mosso: Depremzede Çiftlerin Düğününe Destek Olacağım! -
MüzikMüzik Haber

Melek Mosso: Depremzede Çiftlerin Düğününe Destek Olacağım!

Serkan Sağdıç ile evlilik hazırlığında olan Melek Mosso, düğün yapmayacağını söylemişti. Ünlü şarkıcı, "Evliliğimizi daha da anlamlı kılmak için, beş depremzede ailemizin düğününe destek olmak istiyoruz" dedi.

Melek Mosso, KKTC Merit Crystal Hotel’de sahne aldı. Önümüzdeki sene manken ve oyuncu sevgilisi  Serkan Sağdıç ile evlilik planlarından söz etti. Kısa bir süre önce düğün yapmayacağını bunun yerine bağış yapacağını söyleyen Melek Mosso, “Seçimler ve koşturmaca nedeniyle düğünü erteledik. Zaten büyük düğünlerden hoşlanan biri değilim; mümkün olduğunca küçük ve özel bir düğün olacak. Sadece birçok insanı eğlendirmek için kutlama yapmak istemiyoruz. Geniş çaplı bir düğün yapmaya kalksam bile sadece 50 kuzenim var. Gerisini siz düşünün” şeklinde konuştu.

Ünlü şarkıcı şunları söyledi;

“Evliliğimizi daha da anlamlı kılmak için, beş depremzede ailemizin düğününe destek olmak istiyoruz. Bu dönemde bir yuva kurmak kolay değil. Bu nedenle böyle bir olayla taçlandırmak istiyoruz, ancak bunun düğün takılarıyla yapıldığını düşünmeyin. Zaten küçük ve özel bir düğün düşündüğümüz için takı beklentisi olan insanlar da değiliz. O günü daha anlamlı hale getirmek amacıyla böyle bir karar aldık. Amaç, başkalarının hayatına dokunabilmek” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)