Müzikonair Melek Mosso: Düğün Sevmiyorum, Bağış Yapacağım | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Melek Mosso: Düğün Sevmiyorum, Bağış Yapacağım

Kısa bir süre önce evlilik teklifi alan Melek Mosso, 'Düğün ne zaman?' sorusuna yanıt verdi. Kısa bir süre önce oyuncu ve manken Serkan Sağdıç ile evlilik yolunda ilk adımı atan Melek Mosso, düğün yapmayacağını açıkladı.

Kısa bir süre önce evlilik teklifi alan Melek Mosso, ‘Düğün ne zaman?’ sorusuna yanıt verdi. Kısa bir süre önce oyuncu ve manken Serkan Sağdıç ile evlilik yolunda ilk adımı atan Melek Mosso, düğün yapmayacağını açıkladı.

Mosso, ”Biz ikimiz de düğün sevmiyoruz. Gelinlikler, davetler… Düşündükçe üstüme afakanlar basıyor. Sakin bir şey istiyoruz. Belki yurt dışında yapabiliriz. O kadar masraf yapıp, insanları eğlendireceğime çocuk sevindirelim, barınaklara bağış yapalım, toplumsal bir yarayı sarmak için kullanalım dedim. İkimiz de aynı fikirdeyiz. Harcayacağımız vakit ve enerjiyle daha güzel şeyler yapmak istiyoruz.” diye konuştu.

Diva Olacağım!

2023 yazına dair planlarını anlatan Melek Mosso, tatil yapmayacağını da söyledi. Ünlü şarkıcı ‘Bu ülkeye diva olarak çivi çakmak istiyorum” dedi.

İşte o açıklama;

Benim birkaç yıl daha tatil yapmak yerine çok çalışmam gerekiyor. Rüştümü yeni ispat etmiş bir sanatçıyım. Bu ülkede bir diva olarak çivi çakmak istiyorum. Hiçbir zaman sesim dışında başka bir şey ile anılmak istemiyorum. Toplumsal olaylara farkındalığı olan bir sanatçıyım. Diva olmak bu demektir zaten. İçimde bir öğretmen var hala. Bu öğretme hevesini sahnede harcıyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)