GündemSosyal

Melek Mosso Popo Estetiği Yaptırdı

Son döneminde başarılı çıkış yapan şarkıcılarından Melek Mosso'nun estetik yaptırdığı ortaya çıktı. Daha önce ufak tefek dokunuşlar yaptırdığını açıklayan Mosso, dolgun bir popoya sahip olmak için bıçak altına yattı.

Son döneminde başarılı çıkış yapan şarkıcılarından Melek Mosso’nun estetik yaptırdığı ortaya çıktı. Daha önce ufak tefek dokunuşlar yaptırdığını açıklayan Mosso, dolgun bir popoya sahip olmak için bıçak altına yattı.

Posta’nın haberine göre,  Daha önce dişlerini sıkmasını engellemek için çenesine botoks yaptırdığını söyleyen Melek Mosso, “Yorgunluğumu silmek için ufak tefek şeyler yaptırıyorum. Bırakın da yaptırayım, 35 yaşındayım” demişti.

Melek Mosso, estetiğin nimetlerinden yararlanan ünlüler arasına girdi. Bir süredir sıkı ve dolgun kalçalara sahip olmak isteyen popçu bıçak altına yattı. Poposuna silikon koydurdu. Mosso yakın çevresine “Çok memnunum. Özellikle sahnede kıyafetleri şimdi daha iyi taşımaya başladım” diyormuş.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.