MüzikMüzik Haber

Melihat Gülses ve Sami Özer Yeditepe Konserleri’nde Sahne Aldı

İstanbul Yeditepe Konserleri, önceki akşam Melihat Gülses ve Sami Özer’in performanslarıyla devam etti. Cumhurbaşkanlığı, İletişim Başkanlığı ve Poll Production YouTube kanallarından yayınlanan konserler, bugün Murat Dalkılıç ve Gökhan Tepe ile devam edecek.

İletişim Başkanlığı koordinasyonunda düzenlenen İstanbul Yeditepe Konserleri kapsamında önceki gün Melihat Gülses ve Sami Özer müzikseverlerle buluştu. Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı YouTube kanalında yayınlanan konserde ilk olarak sahneye çıkan Sami Özer, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti.

Özer’in ardından sahnedeki yerini alan Gülses ise böyle bir konserde seyirci karşısında olmanın onurunu yaşadığını dile getirerek, şöyle konuştu: “İstanbul Kuruçeşme’den sizlere seslenmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Özlemek güzel ama kavuşmak daha güzel. Sizlerle bizleri buluşturan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum.” Gülses’in performansının bir bölümünde Sami Özer de kendisine eşlik etti; iki sanatçı birlikte bir şarkı seslendirdi.

Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için:

 

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.