Müzikonair Melike Şahin Konserini ‘Rüzgar’ Nedeniyle İptal Etti, İBB’nin Açıklaması Durumu Yalanladı: Sahneye Çıkmaya İkna Olmadı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Melike Şahin Konserini ‘Rüzgar’ Nedeniyle İptal Etti, İBB’nin Açıklaması Durumu Yalanladı: Sahneye Çıkmaya İkna Olmadı

Melike Şahin'in İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve öğretmenler için planlanan konserini iptal etmesi, bekleyen öğretmenler arasında hayal kırıklığı yarattı.

Melike Şahin’in İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve öğretmenler için planlanan konserini iptal etmesi, konsere gelenleri ve 3 saat sanatçıyı bekleyenleri çıldırttı. Konser saatine gelen öğretmenler, Şahin’in sahne almamasıyla karşılaştı. Yaşanan olay sosyal medyada da geniş yankı buldu.

Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla konserin rüzgar nedeniyle iptal edildiğini duyurdu. Şahin açıklamasında, “Çok üzgünüm bu akşamki Feshane konserimiz ertelendi. Son ana kadar hazır da bekledim yemin olsun. Çok rüzgar varmış. Hem belediye hem ekibim riskli buldular güvenliğimiz için. Oysaki çok özlemiştim konserlerimi ve özel olacaktı bu akşam öğretmenlerimizle. Benimle hiçbir alakası yok bu aksaklığın. Yine de özür dilerim hayal kırıklığı için.” ifadelerine yer verdi.

İptal kararı, bekleyen öğretmenler tarafından tepkiyle karşılandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBBKültür hesabı da konuyla ilgili olarak, “Değerli öğretmenlerimiz saatlerdir rüzgar sorunu olmadığını ifade etmek konusunda gösterdiğimiz tüm çabaya ve verdiğimiz bütün güvenceye rağmen Melike Şahin’in ekibi sahneye çıkmaya ikna olmadığı için konseri ertelemek zorunda kaldık. Talepleriniz doğrultusunda başka bir sanatçıyla sizlerle birlikte olacağız. Sizlerden çok özür diliyoruz çok üzgünüz.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Sosyal medyada, bazı kullanıcılar Melike Şahin’e tepki göstererek, “Hani pusulam rüzgar diyordun” diyerek Şahin’in ‘pusulam rüzgar’ şarkısı üzerinden göndermelerde bulundu. Bazı kullanıcılar ise ”Her geleni geçeni ünlü yapıyorsunuz” ”Öğretmene verilen değer bu mu” gibi yorumlarla olayı eleştirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)