Melike Şahin: Yeni Şarkı Çıkarınca Haftalarca Beğeni Sayılarına Bakarım -
MüzikMüzik Haber

Melike Şahin: Yeni Şarkı Çıkarınca Haftalarca Beğeni Sayılarına Bakarım

Melike Şahin, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. Şarkıcı, programda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

Melike Şahin, ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu. Şarkıcı, programda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Şahin, müzik yolculuğuna nasıl başladığını şu cümlelerle anlattı: “Babam çok meraklıydı ancak annemin pek ilgisi yoktu müziğe. Babam da acı dolu türküleri, arabada uzun yollar giderken arka arkaya dinlerdi. Ancak benim müzik yolculuğumda beni derinden etkileyen yani dönüm noktam olan bir albüm var. Bir gün babam Sezen Aksu’nun “Işık Doğudan Yükselir” albümünü almıştı ve döndürüp döndürüp dinlemiştik”

Müzik platformlarında her ay şarkılarının dinlenme sayılarına baktığını itiraf eden şarkıcı, “Özellikle hatta yeni bir şarkı çıkardıysam hatta albümden sonra mesela haftalarca baktım hani en çok hangi şarkıyı beğendiler, naptılar vs diye. Bir de çok garip bir durum oluşuyor; Spotify’da başka bir tablo var, Youtube’da başka, konserde bambaşka bir tablo var yani çok acayip bir şey. Ama benim dinleyicide en sevdiğim şey; biri başka bir şarkıya kopuyor diğeri çok başka bir parçaya kopuyor dolayısıyla o yüzden orada öyle bir kalabalık oluyor”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)