EkranSosyal

Melis Sezen: “İç Ateşe Bakmak Lazım”

Televizyon ve sinema dünyasında oynadığı rollerle kendisini kanıtlayan Melis Sezen BeStyle Magazine Dergisi’ne birbirinden özel pozlar verdi. Oynayacağı karakter seçiminde kuralları olmadığını belirten Sezen, “İnanmadığım rolü asla oynamam. Benim için de eziyet, seyirci için de eziyet olur. Onun dışında ‘şöyle bir rolse oynamam, böyleyse oynamam’ gibi şeylerim yok aksine çok şanslıyım hep birbirinden çok farklı karakterler canlandırdım” dedi.
“GERÇEKTEN İSTİYORSAM KALIPLARIMI KIRARIM”
İnsanların dışarıdan narin ve kibar olunca zora gelemeyen bir yapısı olduğunu düşündüğünü dile getiren Sezen, “Ne kadar yanlış. Tam aksine iç ateşe bakmak lazım. Zordan kaçmam hiçbir zaman, aksine üstüne giderim. Zora gelmeden gelişemeyiz! Ben oğlak burcuyum, kurallara, kalıplara göre hareket ederim ama gerçekten istiyorsam kalıplarımı kırarım.
“SAHNE BENİ EN ÖZGÜR HİSSETTİREN YER”
Oyunculuk kadar dans etmeyi de çok seven güzel oyuncu, “Oyunculuk ve dans arasında tercih yapamam. Dansta sahnede olmanın başka bir hali. Sahne beni en özgür hissettiren yer. Ama oyunculuğu meslek olarak yapıyorum, dans mesleğim değil.” diyerek dansa olan tutkusunu anlattı.
Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/STMcq
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.