Merdan Yanardağ'dan Şarkıcı Karsu'ya Tepki: Su İçtiğiniz Kuyuya Dikkat Edin! -
MüzikMüzik HaberVitrin

Merdan Yanardağ’dan Şarkıcı Karsu’ya Tepki: Su İçtiğiniz Kuyuya Dikkat Edin!

TELE1 yılbaşı nedeniyle hazırladığı programda şarkıcı Karsu’nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi için verdiği konserden bir bant yayınlamak istedi. Karsu'dan izin isteyen TELE1 yetkilileri, Karsu'nun menajerinden olumsuz yanıt aldı.

Sol Haber’de yer alan habere göre TELE1’de yer alan habere göre, Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, Karsu’nun bu tavrına ’18 Dakika’ programında tepki gösterdi.

Yanardağ, “Üzüldüm ve şaşırdım. Genç bir sanatçı kendisini kırmak ve üzmek istemem. Sadece troller sosyal medya üzerinden bazı saldırılarda bulunacak diye böyle bir tavır almayı yadırgadığımı söylemek isterim” dedi.

Yanardağ, “Bu su içtiği kuyuya tükürmek anlamına gelir. Kendisini severek dinlerim ama Karsu gibi sanatçılara şunu hatırlatmak isterim. Sizi var edenlere, su içtiğiniz kuyuya da dikkat edin. Genç bir sanatçı, Türkiye’deki bölünmelerin, siyasi kutuplaşmaların farkında olmayabilir. Ama kim yönlendiriyorsa menajerleri vesairesi daha dikkatli olmalıdır” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)