MüzikMüzik HaberVitrin

Merve Boluğur İle Murat Dalkılıç Barıştı Mı?

Uzun süre sevgili olduktan sonra 2015 yılında görkemli bir düğünle evlenen Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç'ın evliliği 2017 senesinde bitmişti. İkili cephesinde sürpriz gelişme mi var?

Son dönemlerde yaptığı evlilik, müzik hayatına girişi ve sosyal medya hesaplarından yazdığı yazılar ve paylaşımları ile sık sık gündemde olan Merve Boluğur’la ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

Merve Boluğur, ile Murat Dalkılıç, 2015-2017 yılları arasında evli kalmıştı. Birbirlerinin hakkında yorum yapmayan ikili, geçtiğimiz sene sosyal medya üzerinden atışmışlardı.

FLAŞ GELİŞME

Boluğur, 53 gün evli kaldığı DJ Mert Aydın’la boşandıktan sonra sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ederken, Dalkılıç ise Sitare Akbaş’la ayrıldıktan sonra adı Çağla Boz’la anılıyordu. Bir araya gelmesi imkansız gözüyle bakılan ikiliyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

KAFALAR KARIŞTI

Dalkılıç’ın sabah saatlerinde eski eşi Boluğur’un Beşiktaş’ta bulunan evinin sokağından çıkması kafaları karıştırdı. Şarkıcının, o sokakta görünmesi ve hızlı adımlarla oradan ayrılması mahalle sakinlerinin de dikkatini çekti. Mahalle sakinlerinin, “Acaba Merve ile Murat barıştı mı?” yorumları yapmasına sebep oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu