GündemSosyal

Merve Boluğur: Olacak Şeyler Oluyor, Ölecek Olan Ölüyor…

Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremlerin ardından afet bölgesine giden Merve Boluğur, ''Bazı şeylerin önüne geçemiyoruz. Olacak şeyler oluyor, ölecek olan ölüyor...'' sözleriyle dikkat çekti.

Merve Boluğur enkaz altında kalan arkadaşının yanına deprem bölgesine gidip geri döndü. Arkadaşı hakkında Onu kurtaramadık maalesef, vefat etti” dedi.

6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Hatay’a giden Merve Boluğur, basın mensuplarının, “Bölgede neler yaşadınız?” sorusuna yanıt verdi. “Orada insanlık görevimi yaptım” diyen ünlü oyuncu, ayrıca, “Benim de bir tane arkadaşım enkaz altındaydı. Onu kurtaramadık maalesef, vefat etti” dedi

‘Ölecek Olan Ölüyor’

6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Hatay’a giden Merve Boluğur, “Bölgede neler yaşadınız?” sorusuna, “Çok kötüydü. Ne söylenebilir ki… Büyük bir felaket. İnsanlık görevimi yaptım. Orada arkadaşlarımla birlikte vatandaşlarımıza yardımcı olmaya çalıştım. Çok DM (özel mesaj) oluyor. Bakıyorum ama görmemişim. Çok üzücü. Genç yaşta bir arkadaşımız. Öleceğini hissetmiş. Allah mekanını cennet eylesin. Kader yani, bazı şeylerin önüne geçemiyoruz. Bazı şeylerin önüne geçemiyoruz. Olacak şeyler oluyor, ölecek olan ölüyor… Ne yapalım yani, biz insanlık olarak elimizden geleni yaptığımızı düşünüyoruz” açıklamasında bulundu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu