MüzikMüzik Haber

Merve Boluğur: Şarkımın Müziğine De El Atmak İstiyorum

'Acemi Cadı', 'Küçük Sırlar', 'Muhteşem Yüzyıl' gibi yapımlarda rol almış olan oyuncu Merve Boluğur, ekranlara ara vermişti ve şarkıcı olmaya karar vermişti. İlk teklisinin ardından ikincisinin de müjdesi geldi.

Şarkısını yayınladığından beri gündemden düşmeyen 34 yaşındaki güzel, son olarak aktif olarak kullandığı ve sık sık takipçileriyle iletişime geçtiği Instagram hesabından yeni bir paylaşım yapmıştı. Boluğur, otobüse bindiği anları 3.8 milyon takipçili sayfasının hikayeler bölümünden, “Otobüsteyim, bak işine” notuyla yayınlamıştı.

Geçtiğimiz günlerde single çıkartan oyuncu Merve Boluğur, Kuruçeşme’de görüntülendi.

Boluğur, “Şarkı çıkarmak hayalimdi. Kendi yazdığım, kendi ürettiğim bir şarkıydı, çok içime sindi. Yeni bir şarkı yazdım ama bu sefer müziğine de el atmak istiyorum” dedi. Boluğur sözlerine; “Sözü kolay yazıyorum ama müziğini yapabilmek için biraz zamana yayacağım işi.” diye devam etti.

BEN DEĞERLİYİM

Oyunculuk yapmayacağını “Ben çok değerliyim. Şu anda ekrana ayıracak zamanım yok.” sözleriyle dile getiren oyuncu, Türk dizilerini takip etmediğini söyledi.

Boluğur, “Ben vampir filmlerini çok seviyorum, Türkiye’de bu türde iş yok. Türk dizilerinde ise ‘Aşkı Memnu’da, ‘Muhteşem Yüzyıl’da falan kaldım.” dedi.

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.