Ana Sayfa » Müzik » Merve Özbey: ‘Demet Akalın’a Bin Şarkı Feda Olsun’

Merve Özbey: ‘Demet Akalın’a Bin Şarkı Feda Olsun’

oduller-reklam-banner

Merve Özbey, Demet Akalın’ın ‘Kızın hakkını yedim’ sözleri üzerine yanıt verdi.

Geçtiğimiz haftalarda eski vokalisti de olan Merve Özbey’in çıkış şarkısını aldığını itiraf eden Demet Akalın, o şarkının hayrını görmedim demişti. Merve Özbey, Akalın’ın bu sözlerine yanıt verdi. Demet Akalın’ın hayatında farklı bir yeri olduğunu her fırsatta dile getiren Merve Özbey, ‘Bir şarkı değil, şimdi de istese bin şarkı feda olsun’ dedi.

‘Kızın Hakkını Yedim Şarkı Patlamadı’

Demet Akalın geçtiğimiz günlerde Merve Özbey ile olan bir hikayesini anlatmıştı. Merve Özbey’in hakkını yediğini söyleyen Demet Akalın, ”Merve Özbey ile Erdem Kınay’la tanıştılar albüm yapmak istediler ve bana sordular ‘Tabi ki de’ dedim. Sonra Emre, Merve’ye ‘Şerefime Namusuma’ şarkısını verdi ben de Emre’den o şarkıyı istedim okudum ama o şarkıyı sadece biz biliyoruz gibi bir şey oldu. Ben kızın hakkını yediğim için patlamadı” ifadelerini kullanmıştı. Bu sözler üzerine Merve Özbey’den yanıt gecikmedi.

‘Bin Şarkı Feda Olsun’

Merve Özbey, ”Ben 4 yıl Demet Hanım’la çalışıp evime ekmek götürdüm. Şarkı kısmet ve nasip işi. Çok canı gönülden vermiştim. Ben ondan ekmek yedim, bir şarkının lafı olabilir mi arkadaşlar? Bir şarkı değil, şimdi de istese bin şarkı feda olsun…” diye konuştu.

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir