GündemSosyal

Merve Yalçın: Türkiye’de TikTok’ta İlk İçerik Üretenlerdenim

TikTok içerik üreticisi Merve Yalçın, Armağan Çağlayan'ın 'Normalleştiremediklerimizden misiniz?' serisine konuk olarak dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

TikTok içerik üreticisi Merve Yalçın, Armağan Çağlayan’ın ‘Normalleştiremediklerimizden misiniz?’ serisine konuk olarak dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

TikTok’ta yakaladığı başarı hakkında konuşan Merve Yalçın, “Türkiye’de TikTok’ta ilk içerik üretik insanlardan biriyim. Ondan sonra diğer sosyal medya hesaplarımda da kullanıcıları çekebildim. TikTok, nasıl kullanırsanız o yöne giden bir platform. Yaşanılan kötü olayları bir platforma bağlamak yanlış” ifadelerini kullandı.

Başkası ve kendisi hakkında düşündüğü kötü şeyleri yaşadığını dile getiren Yalçın, “Başıma bir şey gelmesin. Ama kaza geçireyim değerimi anlasınlar diye düşündüğüm oldu. Başkası için bunu hiç düşünmedim. Beddualarım çok fena tutar. Kötü veya iyi düşündüğüm her şey başıma da geliyor. Sözlerin gücüne inanıyorum” cümlelerini kurdu.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.