Müzikonair METİN ÖZÜLKÜ’DEN HAKAN PEKER’E DESTEK | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

METİN ÖZÜLKÜ’DEN HAKAN PEKER’E DESTEK

Ünlü pop müzik şarkıcısı Hakan Peker, konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında müzik piyasası hakkında dikkat çekici açıklamalar yapmış ve bazı medya kuruluşlarının belirli klip ve şarkılara yer vermediğini iddia etmişti. O iddialara Metin Özülkü’den destek geldi. Ünlü müzisyen Metin Özülkü Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı ve çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

“HAKAN PEKER’İN MÜCADELESİNİ DESTEKLİYORUM”

Metin Özülkü şöyle konuştu;

Herkes kendi kafasına göre hareket etmeyi özgürlük sanıyor. Her şeye rağmen Hakan Peker’in mücadelesini destekliyorum.Hakan’ın mücadelesi, tek başına, kendi için yaptığı bir mücadele değil.Bu sözlere hepimiz destek oluyoruz ama icraata gelince hepimiz kenara kaçıyoruz ”Acaba bizim de kliplerimiz yasaklanır mı?” diye koıkuyoruz. Bütün sanatçı arkadaşlarımı biraz daha duyarlı olmaya ve Hakan’a destek olmaya davet ediyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)