Metin Uca'nın Vasiyeti Ortaya Çıktı: Küllerim İstanbul Boğazı'na Serpilsin! -
GündemSosyal

Metin Uca’nın Vasiyeti Ortaya Çıktı: Küllerim İstanbul Boğazı’na Serpilsin!

Vefatıyla sanat ve medya camiasını yasa boğan Metin Uca'nın vasiyeti ortaya çıktı. Uca, önceki yıllarda katıldığı bir programda yakılarak ölüp, küllerinin İstanbul Boğazı'na serpilmesini istediğini söylemişti.

Metin Uca, geçtiğimiz günlerde Dilovası’nda aracını kontrol edemez hale gelerek bir ağaca çarpmıştı. Sağlık sorunu, şah damarının tıkanması olarak belirlenmiş ve bu durum sebebiyle bayılmıştı. Ne yazık ki, ünlü isim dün gece hayatını kaybetti.

Metin Uca’nın vefatı, menajeri Kübra Kalem Baykara tarafından sosyal medya hesabından yapılan duyuruyla paylaşıldı. Baykara’nın paylaşımında, “Metin Ucamızı kaybettik. Kalbimiz acıyor” ifadeleri yer aldı.

Önceki yıllarda katıldığı bir programda dile getirdiği vasiyeti tekrar gündeme geldi. Metin Uca, geçmişte şu ifadeleri kullanmıştı: “Yalnızım zaten, çok uzun süredir yalnızım. Yakılarak ölüp küllerimin de İstanbul Boğazı’ndan serpilmesini istiyorum. Umarım dostlarım, bu konuda bıraktığım vasiyet çerçevesinde bunu yaparlar. Tören istemiyorum çünkü. Hatırlanmak istemiyorum.”

Uca’nın isteği doğrultusunda yeniden hatırlanmak için bir tören düzenlenmemesi ve yakılarak küllerinin İstanbul Boğazı’na serpilmesi dileği olduğu belirtilmişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)