MüzikMüzik HaberVitrin

Mevlüt Tezel’den Özcan Beylan’a Destek Geldi

Müzikonair'dan Özcan Beylan'ın tepki çeken açıklamasına Sabah Gazetesi yazarı Mevlüt Tezel'den destek geldi.

Bülent Ersoy’un orkestrasının sahte PCR testi nedeniyle tutuklanması tüm sanat camiasını ayaklandırmıştı. Özcan Beylan’ın bu konu hakkında yaptığı açıklaması ise tepki toplamıştı. Beylan, kaleme aldığı yazısında sahte PCR testi ile bir ülkeye giriş yapmanın ülke halkını büyük bir tehlikeye soktuğunu belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Sahte PCR testi ile bir ülkeye giriş yapmak o ülkenin halkını tehlikeye atmak basit bir konu değildir.

Bu nedenle bir insan bile kaybedilse, büyük bir sorumluluk ve günahtır.. Biz Müzikonair ailesi olarak Kıbrıs halkından özür dileriz.

Birkaç kişinin bu düşüncesiz eylemi, bütün Türk müzik camiasını etkilememelidir.

Kıbrıs halkına sizlerin aracılığıyla saygılarımızla…”

Mevlüt Tezel de Aynı Konuya Değindi

Sabah Gazetesi yazarı Mevlüt Tezel, bugün kaleme aldığı yazısında Özcan Beylan ile aynı konuya değindi. Mevlüt Tezel, sahte PCR testi ile giriş yapmaktansa 24 saatten daha kısa sürede verilen Kovid-19 testinin neden yaptırılmadığına değindi. Mevlüt Tezel yazısında Bülent Ersoy’un orkestrasının yıllardır kendisine sormadan hareket etmediğini belirterek Ersoy’un nasıl haberi olmadığını da belirtti.

Yazıyı okumak için tıklayınız.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.