RadyoUlusal

Michael Kuyucu: “Hayatımın Sonuna Kadar TRT Radyolarının Kapısından Girmeyeceğim”

Ünlü müzik yazarı ve radyocu Michael Kuyucu, çalıştığı TRT Radyoları ile yollarını ayırdı. Üzücü haberi Twitter hesabından paylaşan Kuyucu, paylaşımına “TRT Radyolarının kapısından bile içeri girmeyeceğim.” notunu düştü.

Ekibininin ve kendisinin mağdur edildiğini dile getiren Michael Kuyucu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Artık Hayatımın sonuna kadar TRT Radyolarının kapısından bile içeri girmeyeceğim. Neden mi? Pandemi ile mücadele içinde olduğumuz bu zor günlerde beni ve ekibimi manen mağdur eden TRT Rd. D. Başkanı Sn. @rdahmetakcakaya‘nın pandemi döneminde bana yaşattjğı mağduriyetten dolayı Sn. @RTErdogan ve genel müdürümüz Sn. @ibrahimeren pandemi için aldığı tüm önlemlere rağmen maalesef bazı kişiler medya emekçilerini manevi ve maddi anlamda mağdur etmiştir. Bir emekçi olarak TRT’nin insanları pandemi döneminde mağdur edecek kararlar almamasını diliyorum.

Ülkemizin gurur meşalesi olan TRT kurumunun tüm emekçilerine sağlıklı günler diliyorum. TRT’ye görevlerini hak eden modern ve egosuz yöneticilerin atanmasını yüce Rab ve devletimden diliyorum.”

Ünlü radyocunun yerine kimin atanacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

michael kuyucu trt radyoları

michael kuyucu trt radyoları

michael kuyucu trt radyoları

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.