Müzikonair Michael Kuyucu’dan Çarpıcı Açıklama: “Radyo, Kıroların Eline Düştükten Sonra Bitti” | Müzikonair
Radyo

Michael Kuyucu’dan Çarpıcı Açıklama: “Radyo, Kıroların Eline Düştükten Sonra Bitti”

Ünlü müzik yazarı ve radyo programcısı Michael Kuyucu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Ünlü müzik yazarı Michael Kuyucu, dün sosyal medyada Dünya Radyo Günü vesilesiyle yapılan paylaşımlara tepki gösterdi.

Konuşacağım yine tantana olacak” diyerek söze başlayan Michael Kuyucu, Türkiye’de radyoculuğun bittiğini belirtti. Ünlü müzik yazarı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“24 saattir özellikle radyolara yalakalık yapmak isteyenlerin bilmem ne radyo günü kutlamalarına şahit oluyorum. Efendiler, radyo kalmadı ki günü kutlu olsun. Yolunuzu farklı rotalara çevirin. Dünyada bitti ama Türkiye’de tamamen bitti radyo! Radyo kıroların, kalitesizlerin eline düştükten sonra tamamen bitti. Artık yok, radyo madyo, bunu biliyorsunuz ama siz de çaktırmıyorsunuz. Özellikle 1999 sonrası doğanların gözünde sıfırın altında radyo! Ondan kendinize gelin, yeni yollar arayın”

Michael Kuyucu, yıllardır TRT radyolarında çalışmıştı. Ancak pandemi döneminde TRT radyoları ile yollarını ayırmış ve hatta “Hayatımın sonuna kadar TRT radyolarının kapısından içeri bile girmeyeceğim” demişti.

michael kuyucu instagram

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)